Szukaj

Paulina Krupińska nagrała półnagiego Sebastiana. Gorące widoki prosto z domowego salonu. Jakie on ma ciało!

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka bez koszulki

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka bez koszulki

Paulina Kurpińska do czerwoności rozgrzała wszystkie fanki swojego męża. Prezenterka pokazała nagranie z domowego zacisza, na którym widać Sebastiana Karpiela-Bułeckę bez koszulki.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka już dawno zostali okrzyknięci najpiękniejszą parą w polskim show-biznesie. Zakochani tworzą idealny duet od 2014 roku. Po kilku latach znajomości postanowili się pobrać. Wszystko odbyło się bez zbędnego medialnego szumu. Uroczystość była wielką tajemnicą, a o tym, że ten ważny dzień mają już dawno za sobą, poinformowali na swoim Instagramie, chwaląc się zdjęciem obrączek. Wszystko odbyło się według góralskiej tradycji, a małżonkowie wystąpili w tym dniu w ludowych strojach.

Miss Polonia i lider zespołu Zakopower wspólnie wychowują dwójkę dzieci. Ich córeczka Antonina ma już 5 lat, a jej młodszy brat Jędrzej to uroczy trzylatek. Paulina na co dzień pracuje w Warszawie. Jest jedną z prowadzących program śniadaniowy Dzień Dobry TVN. Prezenterka do obsady dołączyła kilka miesięcy temu, ale z miejsca zyskała sympatię wszystkich telewidzów, o czym świadczą komentarze pojawiające się po emisji odcinków z jej udziałem. Paulina dosyć prężnie prowadzi także swoje social media. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 315 tys. fanów.

Sebastian Karpiel-Bułecka bez koszulki. Gorące ciało muzyka

Na profilu na Instagramie prowadzonym przez Paulinę pojawia się cała masa pięknych zdjęć. Pokazuje ona nie tylko kolejne projekty, w których bierze udział i kulisy śniadaniówki, ale także wiele kadrów z codziennego życia. Od czasu do czasu pojawiają się smaczki w postaci zdjęć jej dzieci, czy męża. Ostatnio na Instastories byłej miss pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć ją w maseczce na twarzy. Jednak to nie ona jest główną gwiazdą tego filmiku.

Tuż za plecami Pauliny widzimy jej męża Sebastiana. Wokalista siedzi na pufie i nie ma na sobie koszulki. Mąż modelki może pochwalić się bardzo imponującymi mięśniami i torsem, którego mógłby pozazdrościć mu nie jeden sportowiec.

Paulina wie, jak rozpalić internet do czerwoności. Fanki Sebastiana muszą być ugotowane.


Sebastian Karpiel-Bułecka

Sebastian Karpiel-Bułecka

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×