Sebastian Fabijański przyłapany podczas schadzki ze znaną aktorką. Namiętny pocałunek sprawił, że ich zdjęcia znalazły się w gazecie

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański spotkał się w nocy ze znaną aktorką. Było tak gorąco, że ich zdjęcia zamieścił tabloid! O którą z gwiazd kina chodzi?

Sebastian Fabijański zadebiutował w serialu Plebania. Jego kariera aktorska nabrała rozpędu dzięki udziałowi w filmach Patryka VegiBelfer, Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Mowa ptaków, Ultraviolet, Jak pokochałam gangstera, Panie Dulskie, Psy 3. W imię zasad, Jeziorak, Botoks, Misja Afganistan, Inni ludzie, Legiony, Miasto 44, Kobiety mafii, Kamerdyner – to tylko niektóre z głośnych fabuł z jego udziałem.

Przed dwoma laty aktor pochwalił się związkiem z blogerką Maffashion. Para doczekała się jednego syna, Bastiana, a początkowo nic nie wskazywało na to, że ich relacja szybko się zakończy. Tak niestety stało się w lipcu tego. Influencerka wydała wtedy oświadczenie, w którym potwierdziła medialne doniesienia. W nagranym przez siebie komunikacie mówiła:

Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie (…) Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był.

Nieoficjalnie mówiło się wtedy, że przyczyną rozstania były spotkania Sebastiana z innymi kobietami, w tym ze znaną transpłciową celebrytką, Rafalalą.

Sebastian Fabijański na spotkaniu ze znaną aktorką

35-letni aktor nie zwalnia tempa nawet na chwilę. Ciągle angażuje się w nowe projekty, ale również prowadzi normalne życie towarzyskie. Dziennik Fakt opublikował zdjęcia, na których widać go podczas wieczornego spotkania z koleżanką z branży Anną-Marią Sieklucką.

Koledzy rzucili się w sobie w ramiona i dali sobie namiętnego buziaka na powitanie, po czym pojechali na zakupy na stację benzynową.

Redakcja tabloidu poprosiła Sebastiana o komentarz, lecz ten nie okazał się zbyt wylewny.

Nie chciałbym tego jakkolwiek komentować. To jedyny komentarz, na jaki bym chciał sobie pozwolić – powiedział.

Dziennikarze wysnuli podejrzenie, że być może już niedługo zobaczymy ten duet w jakiejś wspólnej produkcji. Dajcie znać, co myślicie o takiej kooperacji.

Kim jest Anna-Maria Sieklucka?

Znajoma Fabijańskiego zadebiutowała przed trzema laty w Na dobre i na złe. Przełomem w jej karierze była rola Laury Biel w filmie 365 dni, która przyniosła jej międzynarodową sławę. W ubiegłym roku brała udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy aktualnie jest w jakimś związku? Tego niestety nie wiadomo.


Sebastian Fabijański odpowiada na krytykę

Sebastian Fabijański odpowiada na krytykę

Anna Maria Sieklucka premiera

Anna Maria Sieklucka premiera "Kolejne 365 dni" w Nowym Jorku

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×