14-letnia Sara James opowiedziała o dziwnej sytuacji na koncercie. Jeszcze kilka lat, a takich propozycji będą setki!

Sara James opowiedziała o dziwnej sytuacji na koncercie

Sara James opowiedziała o dziwnej sytuacji na koncercie

Sara James opowiedziała o dziwnej sytuacji, która przydarzyła się jej po jednym z koncertów. Co dokładnie tam miało miejsce? Co wyjawiła?

Sara James debiutowała w The Voice Kids. Wzięła udział w czwartej edycji tego formatu. Sprawdziła się tak dobrze, że Cleo określiła ją mianem „polskiej Whitney Houston„. Później reprezentowała Polskę w Eurowizji junior 2021. Zajęła w niej zaszczytne, drugie miejsce. Jeszcze większym „strzałem w dziesiątkę” okazał się występ w America’s Got Talent. Polka wykonała w nim piosenkę Lovely z repertuaru Billie Eilish i zaskarbiła sympatię zarówno widzów, jak i jurorów. Simon Cowell mówił potem:

Sara, Sara, Sara. Przez lata słyszeliśmy wielu wokalistów, ale wow. Są takie momenty, kiedy… To nie było idealne, jednak masz w sobie blask prawdziwej gwiazdy (…). To musi być nieprawdopodobne uczucie występowanie przed amerykańską publicznością. Zgaduję, że marzyłaś, by tu wystąpić. Pamiętam, jak po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, to było 20 lat temu i był to moment, którego nigdy nie zapomnę. I chcę być ty zapamiętała tę chwilę na zawsze.

Później, w rozmowie z mediami, tak tłumaczył decyzję o wciśnięciu „złotego guzika”, który zagwarantował dziewczynie możliwość dalszych występów w talent show:

Nacisnąłem złoty przycisk, bo moim zdaniem Sara jest totalną gwiazdą. Przeleciała świat, by zgłosić się do „America’s Got Talent”, by „zobaczyć, czy marzenia się spełniają” – to naprawdę do mnie przemówiło, jako że 20 lat temu pomyślałem o tym samym. Po prostu nie miałem jej talentu!

Obecnie Sara łączy życie pomiędzy Polskę a USA.

Sara James o dziwnej sytuacji na koncercie

Kilka dni temu gościła w podcaście Karola Paciorka, w którym opowiedziała o karierze i podzieliła się garścią ciekawostek. Jak wyznała, podczas jednego z koncertów, doszło do nietypowej sytuacji, gdy jeden ze słuchaczy ją podrywał.

Ostatnio byłam na koncercie i słyszę: – Kocham Cię Sara! Mówię: „Ja Ciebie też! Kto to powiedział?” – wyznała idolka nastolatków.

Później autor wyznania podbiegł do Sary, gdy podpisywała autografy:

Później podpisuję autografy i podbiega z tłumu chłopak: – Sara to byłem ja, to ja Ciebie kocham! Myślę sobie „o super” – a jej fan dodał szybko — Jak coś to pisz, umówimy się!

Chłopak był dużo młodszy, przez co spotkanie chyba nie wchodzi w grę.

Chłopiec był chyba dużo młodszy ode mnie, ale to było bardzo zabawne i przesłodkie. To była jedna z najśmieszniejszych historii — podsumowała.

Sara ma teraz 14 lat. Jeszcze kilka lat i na pewno nie będzie się mogła odgonić od absztyfikantów!

Podcast do odsłuchania poniżej.


Sara James i Karol Paciorek

Sara James i Karol Paciorek

Sara James i Karol Paciorek

Sara James i Karol Paciorek

Tak mieszka Sara James

Tak mieszka Sara James

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×