Szukaj

Co za nowina! Gromee zostanie ojcem! Pokazał obłędne zdjęcie z ciężarną Sarą Chmiel. Brzuszek jest ogromny!

Gromee będzie ojcem. Sara Chmiel jest w ciąży

Gromee będzie ojcem. Sara Chmiel jest w ciąży

Gromee i Sara Chmiel spodziewają się dziecka

W 2017 roku rządziło baby boom, w 2018 mamy modę na potajemne śluby, ale to nie oznacza, że w świecie znanych i lubianych nagle przestały się rodzić dzieci. Swoje maluchy powitały na świecie między innymi Marina ŁuczenkoAnna Skura. Teraz narodzin wyczekują Gromee i Sara Chmiel.

Gromee i jego wybranka Sara Chmiel w tym roku wzięli cichy ślub. Para sakramentalne „tak” powiedziała jedynie w otoczeniu rodziny i przyjaciół. I chociaż początkowo krążących plotek na ten temat nie potwierdzali, jednym zdjęciem udostępnionym na portalu społecznościowym zamknęli plotkującym usta. Nie da się ukryć, ze zakochani bardzo chronią swoje życie prywatne. Do tego stopnia, że jak tylko mogą starają się unikać zainteresowania mediów.

Temat ciąży przez kilka miesięcy para utrzymywała w tajemnicy. Ostatecznie krągłości zaczęły zdradzać Sarę, a brzuszek był wyraźnie widoczny podczas koncertów – zakochani postanowili powiadomić fanów że spodziewają się dziecka. Na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie z wakacji, na którym Sara czule obejmuje brzuszek, a tuż za nią stoi uśmiechnięty Gromee. Fani niemal natychmiast rzucili się z gratulacjami!

Chociaż nie wiadomo jakiej płci będzie maluszek, prawdopodobny termin, w którym pojawi się na świecie, to przełom października i listopada. Okazuje się także, że przyszła mama już wkrótce uda się na zasłużony odpoczynek. Na początku września wraz z zespołem Łzy zagra ostatni w tym roku koncert. Na scenie zobaczymy ją więc najprawdopodobniej dopiero w przyszłym roku.

Pozostaje jedynie pogratulować i czekać na szczęśliwe rozwiązanie. 😉

HOT! Szczuplutki Lukas Meijer pod koszulką skrywa imponującą muskulaturę! Właśnie pochwalił się swoją wyrzeźbioną klatą!

Niezwykły gest polskiego artysty. Niewidomy chłopiec nagrał cover jego przeboju, a on kupił mu nowe pianino [WIDEO]

Opole 2018. Gwiazdy trzeciego dnia festiwalu: Edyta Górniak, Margaret, Natalia Szroeder, Sarsa

 

 


Sara Chmiel w ciązya7fc4274fe50c16659647ff9c59e19a7

Lukas Meijer, Gromee i jego żona Sara Chmiel

Sara Chmiel i Gromee wzięli ślub

Sara Chmiel i Gromee wzięli ślub

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×