Mama Sandry Kubickiej to żyleta! A babcia? Modelka pokazała nestorkę rodu. Przecież ona wygląda jak jej starsza siostra

Sandra Kubicka pokazała babcię i mamę

Sandra Kubicka pokazała babcię i mamę

Sandra Kubicka pokazała babcię. Nestorka rodu zebrała serię zachwytów. Gdyby nie podpis pod zdjęciem, chyba nikt nie uwierzyłby, że jest najstarszą kobietą w rodzinie modelki. 

Sandra Kubicka karierę w modelingu zaczęła jako nastolatka. Jeszcze zanim osiągnęła pełnoletność, zwróciła na siebie uwagę producentów sesji zdjęciowych i kampanii reklamowych w Stanach Zjednoczonych. Jej słowiańska uroda, promienny uśmiech i apetyczne kształty sprawiły, że otrzymywanie kolejnych zleceń było tylko formalnością.

W ciągu kilku lat Sandra stała się rozchwytywaną modelką, która może pochwalić się okładkami w zagranicznych magazynach, kampaniami dla znanych projektantów i własnymi biznesami. Do tego wiedzie szczęśliwe życie u boku muzyka Barona. Od ponad roku tworzą związek, którym cieszą się raczej z dala od mediów, chociaż zdarza się im brylować razem na salonach – zawsze ma to jednak związek z ich wspólnymi projektami.

Sandra odziedziczyła pakiet genów, których wiele kobiet może jej pozazdrościć. Wystarczy spojrzeć na jej mamę, Grace, by stwierdzić, że Kubicka jeszcze długo będzie zachwycać sylwetką. Mama gwiazdy na co dzień zajmuj się fitnessem i może poszczycić się ciałem, o jakie latami walczą młodsze od niej o kilka dekad dziewczyny.

Ja nie wiem skąd moja mama bierze te pomysły. Ja chyba mam to po niej. Zadzwoniłam do niej któregoś dnia i z agenta nieruchomości zamieniła się w trenera personalnego. Ukończyła bardzo szybko wszystkie kursy i może teraz prowadzić ludzi i doprowadzić do takiej sylwetki jaką ona ma, bo ma lepszą sylwetkę niż ja, a ma 46 lat – mówiła Jastrząb Post kilka tygodni temu.

Teraz mamy jeszcze bardziej namacalny dowód na to, że panie w rodzinie Sandry to prawdziwe piękności.

Sandra Kubicka pokazała babcię

Sandra na Instagramie zamieściła zdjęcie z mamą i babcią. 27-latka dotychczas raczej nie pokazywała nestorki rodu, która w ogóle nie przywołuje na myśl starszej pani, jak większość babć. Wystarczy spojrzeć na jej gabaryty i cerę, które dodatkowo podkreślają odpowiednie fryzura i młodzieżowa stylizacja.

Internauci nie mogą wyjść z podziwu. W sekcji komentarzy piszą, że babcia Kubickiej i jej mama wyglądają jak jej starsze siostry, a do tego dają modelce gwarancję, że patrząc na urodę jej przodkiń, jeszcze długo będzie mogła poszczycić się młodym wyglądem.

  • Babcia? No nie wierze!
  • Ja tu widzę trzy siostry.
  • Super kobiety. I jakie geny!
  • Ale jesteście cudownie podobne.

Też dostrzegacie podobieństwo Sandry do babci?


Sandra Kubicka z mamą i babcią

Sandra Kubicka z mamą i babcią

Babcia Sandry Kubickiej

Babcia Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka z mamą

Sandra Kubicka z mamą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×