18-letni syn Victorii Beckham z partnerką w dwuznacznej pozie. Pokazał jej brzuszek, a fani gratulują ciąży

Romeo Beckham

Romeo Beckham

Romeo Beckham pochwalił się zdjęciem ze swoją dziewczyną i wywołał lawinę plotek. Wszyscy patrzą tylko na brzuszek jego ukochanej. Czy Victoria Beckham zostanie babcią?

Romeo Beckham od dwóch lat spotyka się ze swoją dziewczyną Mią Regan. Zakochani po raz pierwszy byli widziani razem we wrześniu 2019 roku, gdy pojawili się na pokazie mody, na którym prezentowana była najnowsza kolekcja ubrań stworzonych przez Victorię Beckham. Nastolatek razem ze swoimi braćmi i ojcem zasiadali w pierwszym rzędzie, a nieco dalej pojawiła się ukochana chłopaka, która zdawała całą relację z wydarzenia na Instagramie. Para została sfotografowana, w drodze na wydarzenie, na które przybyli wspólnie.

Relacja tych dwojga cały czas mocno się rozwija i wygląda na to, że ich uczucie jest poważne. Miłość cały czas kwitnie, a do sieci ciągle trafiają ich zdjęcia, na których okazują sobie czułość. Zarówno Romeo, jak i Mia nie szczędzą fanom kolejnych kadrów, na których udowadniają, że łączy ich coś więcej nić młodzieńcze zauroczenie. Ich ostatni wspólny post wywołał największe poruszenie.

Romeo Beckham zostanie ojcem?

Romeo Beckham niedawno świętował swoje 18. urodziny. Zdjęcia z kameralnej imprezy opublikowali w sieci jego rodzice, którzy nie ukrywali swojej wielkiej dumy. Ich syn zapozował z trojgiem rodzeństwa i pokazał piękny, kolorowy tort, a pod fotografiami pojawiło się mnóstwo życzeń od internautów.

Romeo i Mia spędzają razem mnóstwo czasu. Dziewczyna była wiele razy widziana, jak spędza czas w rodzinnym domu Beckhamów w Costwolds. Zakochani chętnie dzielili się w sieci tym, jak doskonale się bawią w pięknym ogrodzie otaczającym posiadłość. Teraz nastolatek postanowił pochwalić się na swoim profilu zdjęciem z ukochaną. Mia wyeksponowała brzuszek i wywołała lawinę plotek.

Uśmiech – podpisał zdjęcie.

Zakochani mogli liczyć na wiele komplementów. Pod zdjęciami Mii i Romeo internauci zaczęli też dopytywać, czy młodzi ludzie spodziewają się dziecka.

  • Czy chcielibyście coś ogłosić?
  • Czy Mia jest w ciąży?
  • Gratulacje Romeo. Widzę, że Mia jest w ciąży.
  • Czy będziecie mieli dziecko?

Jak na razie zakochani nie odpowiedzieli na żaden z tych komentarzy i nie potwierdzili, ani nie zdementowali domysłów obserwatorów.


Romeo Beckham i Mia Regan

Romeo Beckham i Mia Regan

Romeo Beckham i Mia Regan

Romeo Beckham i Mia Regan

Romeo Beckham i Mia Regan

Romeo Beckham i Mia Regan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×