Zmysłowa Ewelina Lisowska jest fenomenalną kuchareczką! Ze swoimi ślicznymi siostrami wyczarowała istny smakołyk!

Ewelina Lisowska pokazała siostry

Ewelina Lisowska, wcześniej znana również jako Evelynn, uchodzi obecnie za jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Jest śliczna, utalentowana, przebojowa i doskonale rozeznana w zasadach funkcjonowania w branży muzycznej. Fani Tańca z Gwiazdami mogą Ewelinę również kojarzyć z parkietu, bowiem młoda gwiazda wystąpiła w tanecznym show w 2015 roku. Jej partnerem tanecznym był wówczas kochliwy Tomasz Barański.

Ewelina wydała już cztery albumy studyjne, sporo koncertuje, przy tym wszystkim nie zapomina o swoich wiernych fankach, które bacznie obserwują swoją idolkę w sieci. Lisowska bardzo często wkleja na swoim Instagramie ciekawe fotki z życia prywatnego. Z jej profilu wiemy, że Ewelina ma liczne rodzeństwo, 2 siostry – Aleksandrę i Alicję oraz brata Krzyśka. Ostatnio fani piosenkarki mogli podziwiać Ewelinę z siostrami!

Gwiazda wkleiła bowiem ciekawe zdjęcia, na których pozuje z Aleksandrą i Alicją, chwaląc się wspólnym wypiekiem chleba! Zatem już wiemy, czym zajmuje się  artystka w wolnych chwilach, uwielbia pichcić z siostrami.

Zobaczcie jaki cudny chlebuś wyczarowały wspólnie.

Ewelina Lisowska jeszcze przed świętami pokazała zdjęcia nowego luksusowego mieszkanka! Pozuje na łóżku i nie jest w nim sama!

Ewelina Lisowska odpaliła pierwszą petardę! Na próbę koncertu sylwestrowego przybyła w czadowych butach za 4500 złotych!

Ewelina Lisowska obcięła włosy! Zdaniem fanów szału nie ma! Wygląda staro?

 

 


Ewelina Lisowska z siostrami upiekła chleb

Ewelina Lisowska z siostrami upiekła chleb

Ewelina Lisowska z siostrami upiekła chleb

Ewelina Lisowska z siostrami upiekła chleb

Ewelina Lisowska w nowej fryzurze!

Ewelina Lisowska w nowej fryzurze!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×