Robert Lewandowski bez koszulki trzyma Laurę w ramionach. Rozkoszne widoki!

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski na Instagramie opublikował kolejne zdjęcie z wakacji. Tym razem towarzyszy mu Laura. Internauci są zachwyceni.

Robert Lewandowski jest w niesamowitej formie. To ona sprawiła, że pomógł drużynie Bayernu Monachium wygrać finał Ligii Mistrzów. Gdy zwycięstwo stało się faktem, piłkarz zadedykował puchar swoim bliskim.

Doceniam to, co udało nam się zrobić. Teraz będziemy się bawić i świętować. Puchar dedykuję mojej rodzinie, żonie, dzieciom i świętej pamięci tacie. Wiem, że na mnie patrzył i we mnie wierzy — komentował w rozmowie z Polsat News.

Chociaż aktualnie reprezentacja Polski w pocie czoła przygotowuje się do meczu z Bośnią, Lewandowski może cieszyć się chwilami z rodziną. Selekcjoner Jerzy Brzęczek dał mu wolne, by odpoczął po intensywnym czasie. Sportowiec spakował więc walizki i wraz z żoną i córeczkami wybrał się na zasłużony urlop.

Robert Lewandowski na wakacjach. Pokazał zdjęcie z Laurą

Lewandowscy regenerują siły w ciepłych krajach. Stamtąd dzielą się z internautami przepięknymi kadrami. Pochwalili się wspólnym zdjęciem zrobionym na przepięknym tle, wrzucili fotografię, na której piłkarz jest „owinięty miłością”. W niedzielę do tej puli Robert dorzucił kolejny post.

Sportowiec pozuje bez koszulki, ale tym razem to nie jego imponująca sylwetka przyciąga uwagę. Trzyma w rękach najmłodszą córkę, Laurę, która jest ubrana w przepiękny komplecik:

Moja mała, słodka dziewczynka Laura — podpisał zdjęcie Lewandowski.

Wpis zachwyca internautów. W komentarzach pod zdjęciem nie szczędzą komplementów zarówno pod adresem piłkarza, jak i jego dziecka:

  • Widać, że macie naprawdę piękną więź. Cudowne zdjęcie.
  • Nie mogę się napatrzeć na to rozkoszne zdjęcie. Prześliczne ujęcie, fotograf ma dobre oko.
  • Uwielbiam Waszą rodzinę. Fajnie się patrzy na Waszą silną więź.
  • Rozkoszne zdjęcie.

Trudno się nie zgodzić z tymi słowami. Zdjęcie jest bardzo urocze.


Robert Lewandowski z córką

Robert Lewandowski z córką

Robert Lewandowski z Anną i Klarą

Robert Lewandowski z Anną i Klarą

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na wakacjach

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×