Mundial trwa, a Lewandowski wpadł na pomysł farbowania się na blond! „No dobra, niech będzie”. Pasuje mu tak odważny kolor?

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski blondynem w trakcie mundialu? Tak zaskakującej decyzji piłkarza chyba nikt się nie spodziewał. A wszystko to za namową kibica z zagranicy.

Polska reprezentacja ma za sobą dwa mecze na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Pierwszy, z Meksykiem, zremisowaliśmy 0:0, co przełożyło się na 1 punkt. Drugi, z Arabią Saudyjską, wygraliśmy 2:0, co dało nam 3 punkty. Łącznie z 4 pkt jesteśmy na prowadzeniu w grupie C, ale wszystko może się zmienić po meczu z Argentyną, który już jutro. Kibice w całym kraju liczą, że Orły Czesława Michniewicza okażą się niepokonane, a tym samym wywalczą awans do kolejnego etapu.

Zanim jednak usłyszymy pierwszy gwizdek na Stadionie 974, który jest jedynym nieklimatyzowanym na tym mundialu, Robert Lewandowski podjął odważną decyzję. Dotyczy ona jego wizerunku. Fani przystali na nią z wielkim uznaniem i ekscytacją. Chodzi o nową fryzurę piłkarza – a ściślej mówiąc, o włosy w kolorze blond.

Robert Lewandowski spotkał się z kibicem z Arabii Saudyjskiej

Polak, który na co dzień gra w FC Barcelona, jest znany fanom piłki nożnej na całym świecie. Podczas meczu z Arabią Saudyjską jeden z kibiców tego kraju, entuzjastycznie wyraził uznanie dla Lewego, kiedy ten umieścił piłkę w bramce sobotniego rywala Polaków na mundialu. Nagranie natychmiast stało się hitem.

Mężczyzna krzyczał nazwisko Lewandowskiego, zdjął zieloną koszulkę swojej drużyny, pod którą była druga, naszej reprezentacji, a potem z dumą bił się w pierś, na której widniała dziewiątka.

Wideo stało się viralem. Zobaczył je też Robert. Polskiego kapitana wzruszyło wsparcie, jakie okazał mu kibic przeciwnika i w facebookowym poście napisał, aby ten odezwał się do niego w komentarzu, żeby odebrać upominek.

Mężczyzna skontaktował się z Lewandowskim, a ten dotrzymał słowa i spotkał się z kibicem. Zdjęciem podzielił się w sieci. Zapozowali w hotelowym lobby, gdzie Robert przekazał mu na pamiątkę – podpisaną przez siebie koszulkę reprezentacji Polski ze swoim numerem i nazwiskiem, a także zamienił kilka słów z rozentuzjazmowanym fanem futbolu.

Co zrobi Robert Lewandowski, jeśli Polska wygra z Argentyną?

W trakcie wręczania koszulki Saudyjczyk zapytał Roberta, kiedy wróci do blondu, który nosił w 2017 roku, bo jego zdaniem wyglądał w nim doskonale. Polak był nieco skrępowany pytaniem, ale w końcu odparł, że jest gotowy na taką zmianę tylko pod jednym warunkiem. Jeśli jego zespół wygra z Argentyńczykami, zafunduje sobie nowy kolor na głowie.

Kibic: Kiedy wraca blond? Kochałem tę fryzurę!

Robert: To były trudne dla mnie czasy, ale może jak wygramy następne dwa mecze zmienię fryzurę.

Słowa Lewandowskiego od razu podchwycili reporterzy oficjalnej strony PZPN Łączy nas piłka, którzy relacjonują, co dzieje się za kulisami mundialu. Zapytali Roberta, czy wywiąże się ze swoich słów. Ten ostatecznie odparł, że jest gotowy na taką rewolucję w przypadku wyjścia kadry z grupy:

No dobra, no niech będzie blond – wyznał sportowiec.

Kibice z uśmiechem przyjęli pomysł Lewego:

  • Trzymam za słowo. Dwa mecze wygramy i będzie blond.

  • Teraz jestem pewny, że wygramy następne 2 mecze.

  • Czyli w ćwierćfinale MŚ RL9 zagra w blondzie.

  • Trzymamy za słowa! Wygrana = włosy blond.

O tym, jak Robert Lewandowski wygląda w blondzie, możecie przekonać się, spoglądając na zdjęcia w galerii. Publikujemy tam archiwalną sesję z czasów, gdy piłkarz odważył się na zmianę wizerunku, która sądząc po jego niechęci do przyjęcia zakładu nie przypadła mu do gustu.


Robert Lewandowski blondynem

Robert Lewandowski blondynem

Robert Lewandowski przefarbował włosy na blond

Robert Lewandowski przefarbował włosy na blond

Robert Lewandowski blondynem

Robert Lewandowski blondynem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×