Robert Górski wybrał imiona dla córki. Zostanie ochrzczona podczas jego ślubu! Znamy szczegóły ceremonii!

Robert Górski - imię dla córki

Robert Górski - imię dla córki

Robert Górski niedawno po raz drugi został ojcem. Pierwszy syn, Antek, jest z poprzedniego związku kabareciarza. Matką dziecka jest jego nowa partnerka, Monika Sobień. Znamy imię dziewczynki.

Robert Górski jest znany przede wszystkim z działalności w Kabarecie Moralnego Niepokoju. W ostatnim czasie widzowie pokochali jego kreację w serialu Ucho Prezesa. Artysta nieczęsto opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym. Niedawno po raz drugi został ojcem. Jednak matką dziecka nie jest jego wieloletnia partnerka, Katarzyna Osipowicz, a nowa ukochana, dziennikarka, Monika Sobień.

Kabareciarz ma za sobą dwa długoletnie związki. Nigdy jednak się nie ożenił. Nie uważał, że formalizowanie relacji jest konieczne. Wraz z narodzinami córeczki, coś się zmieniło w myśleniu artysty. Otóż Górski i jego nowa partnerka planują ślub kościelny:

Bierzemy ślub kościelny. W małym kościele na warszawskiej Pradze. Pierwszy raz w życiu i więcej już się nie ożenię. Jesteśmy w trójkę wszyscy szczęśliwi. Chciałbym już teraz zająć się swoim nowym życie – powiedział Górski w wywiadzie dla jednego z tabloidów.

Jak wieść niesie, para zamierza jednocześnie ochrzcić swoją córkę. Ma to być kameralna uroczystość:

Córka otrzyma imiona Malina Maria. Nie będę wymieniał nazwisk świadków i rodziców chrzestnych, bo nie są to osoby publiczne – dodaje kabareciarz.

Wygląda na to, że Górski zaczął zupełnie nowy etap swojego życia. Życzymy dużo szczęścia i mamy nadzieję, że Prezes nie złagodnieje.

View this post on Instagram

#piatekpiateczekpiatunio ????

A post shared by Monika Sobień (@monikasobien) on

Zobacz: Robert Górski został ojcem. To wielki cios dla jego byłej partnerki!

Zobacz: Robert Górski został ojcem! Ukochana gwiazdy „Ucha Prezesa” pokazała słodkie zdjęcie maluszka!

Zobacz: Ile Robert Górski zarabia na „Uchu Prezesa”?


Malina Górska

Malina Górska

Robert Górski i Malina

Robert Górski i Malina

Robert Górski i Monika Sobień

Robert Górski i Monika Sobień

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×