Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Producent ujawnia szczegóły na temat reality-show Joanny Krupy i Edyty Górniak. Tyle nie powiedziała żadna z gwiazd

Edyta Górniak i Joanna Krupa nakręcą własne reality show


Rinke Rooyens stworzy reality show z Edytą Górniak i Joanną Krupą

Edyta Górniak i Joanna Krupa bardzo się zaprzyjaźniły od czasu przeprowadzki wokalistki do Los Angeles. Widuje się je na wspólnych posiłkach, bywają w swoich domach, spędzają razem każdą wolną chwilę i wygląda na to, że doskonale się bawią w swoim towarzystwie. Fakt, że umówiły się na lunch w słynnym Il Pastaio w Beverly Hills nie dziwi więc nikogo – nie były jednak same, a spotkania zdecydowanie nie spędziły na plotkach!

Towarzyszem gwiazd był producent, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać – Rinke Rooyens i jego partnerka  Katarzyna Wołejnio spędzili z Edytą i Joanną owocne popołudnie. Jak donosi Party, prezes firmy Rochstar zamierza zrealizować reality-show z udziałem obu artystek. Rinke był odpowiedzialny między innymi za Top Model, Dancimg with the Stars i The Voice of Poland!

Edyta Górniak i Joanna Krupa na lunchu w Beverly Hills. Towarzyszył im producent najpopularniejszych programów!

Wszystko wskazuje na to, że producent najpopularniejszych programów jest bardziej niż zainteresowany współpracą z Edytą i Joanną:

Chcę to produkować, bo i Edyta, i Joanna są w ciekawym momencie swojego życia. Każda z nich w pewnym sensie zaczyna nowy rozdział. Jedna niedawno zamieszkała w Los Angeles, drugą czeka rozwód z mężem – wyjawił w rozmowie z dziennikarzami

Rinke wyznał też, że do rozpoczęcia zdjęć, które realizowane będą w Polsce i Stanach Zjednoczonych jest coraz bliżej:

Prowadzimy właśnie zaawansowane rozmowy na ten temat. Przede wszystkim szukamy stacji, która byłaby zainteresowana projektem. To duża produkcja, kręcona głównie w USA, więc niewykluczone, że skorzystamy z tamtejszego zaplecza technicznego – zdradził Rooyens

Przyjaźń Edyty Górniak i Joanny Krupy w reality-show

Zdjęcia, które mają ruszyć jeszcze w wakacje, będą debiutem Edyty w programie tego typu. Joanna brała w nich już udział ale jej przyjaciółka do tej pory unikała tego typu formatów. Wszyscy są chyba zaskoczeni decyzją Górniak, bo poprzednią propozycję udziału w podobnym programie dostała w 2015 roku i nie przyjęła jej. Skupiona na swojej karierze i Allanie, nie miała zamiaru obnażać swojego życia na antenie. Co zmieniło jej nastawienie?

Wpływ na tę decyzję miała przyjaźń z Joanną, która doskonale rozumie wokalistkę i potrafi z nią rozmawiać niezwykle szczerze. Jak zdradza bliska znajoma Edyty, artystka  zmieniła zdanie właśnie po rozmowie z Krupą:

Edyta wypytywała Joannę, jak ona ocenia swój udział w The Real Housewives of Miami, jak program wpłynął na jej życie i karierę. Bilans wypadł na plus, więc Edyta uznała, że warto odjąć ryzyko – wyjawiła

Pozostaje nam tylko czekać na efekty tej współpracy! Na pewno będą spektakularne.

Anna Wyszkoni o relacji z synem: „Po raz pierwszy w życiu go okłamałam”

Rinke Rooyens i Kasia Wołejnio - gala PLMMA 72 2017

Rinke Rooyens będzie producentem reality-show z Edytą Górniak i Joanną Krupą

Edyta Górniak, Randy Jackson i Joanna Krupa na obiedzie

Edyta Górniak, Randy Jackson i Joanna Krupa na obiedzie

Czy lubisz oglądać programy reality show?Komentarzy: 5


Gość | 6 czerwca 2017, 06:53

Gorniaczka i przyjazn? To chyba glupi zart. Ona wykorzystuje kazda mozliwa okazje w towarzystwie durnej Joanny Krupy ,by moc miec jak najwiecej korzysci ,a potem Edzia odwroci sie od niej plecami.
To taki paskudny typ kobiety .Joanna nie daj sie nabierac na slodkie minki usmieszki ,zwierzania itp. jak to Edzia probowla slodzic Davidovi Fosterovi bo myslala ze On sie nia zajmie a nawet ozeni.Przeciez Ona o malo nie chciala polknac Davida Fostera .Tu nie ma zadnej szczerosci z Gorniaczki strony poza udawaniem przyjazni .


z za oceanu | 6 czerwca 2017, 02:46

Kasa, Kasa i jeszcze raz Kasa liczy się, moi drodzy, przede wszystkim dla Edzi, żadna tam przyjaźń , ona maksymalnie wykorzystuje Joannę ,aby dobrze zarobić i nic więcej, W przypadku Edzi przyjaźń nie istnieje, no chyba,że pachnie gruba kasą, wtedy za maską udaje przyjaciółkę…Wcalę się nie zdziwię jeśli po programie przyjaźń się skończy , a może nawet w trakcie…


Gość | 5 czerwca 2017, 12:44

Biedna Dzoana ma krzywa twarz ,nawet z lekka podobna do kaczki.


Gość | 5 czerwca 2017, 12:43

Rany ,jak to widac ze Edyta by moc zaistniec w USA zrobilaby wszystko ,pewnie zjadlaby gowna Jacksona ,Fostera i wielu innych w tym rowniez Joanny Krupy.


Gość | 5 czerwca 2017, 11:10

Edyta udaje przyjazn z Joanna Krupa.To widac ,slychac i czuc.


Dodaj komentarz
×