Szukaj

Renacie Kaczoruk i Kubie Wojewódzkiemu przecięły się drogi. Z byłym partnerem wciąż ją wiele łączy

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki

Renata Kaczoruk debiutuje jako felietonistka. Piszę o polityce, a żeby zachęcić do czytana jej "dzieła", prezentuje biust i wspomina Kubę Wojewódzkiego. Wciąż łączy ich sporo.

Renata Kaczoruk zasłynęła dzięki romansowi z Kubą Wojewódzkim. Król TVN chętnie pojawiał się przed obiektywami fotoreporterów w towarzystwie ówczesnej ukochanej. Spotykali się od 2013 do 2018 roku. Związek był szeroko komentowany w mediach.

Para w sieci chętnie udostępniała wspólne zdjęcia, a sama modelka i Wojewódzki umiejętnie podsycali zainteresowanie sobą, rozpuszczając plotki o ślubie, którego tak naprawdę nigdy nie było. Mówili nawet o spodziewanym potomstwie.

Ten performens wynikał z mojej namiętnej potrzeby performensu. Z nudy polskiego szołbiznesu, który zmienił się w wielką rozplotkowaną wieś. To zresztą nie pierwszy raz i nie jedyny sukces w tej materii – tłumaczył Wojewódzki w wywiadzie dla portalu „Playboy”.

Renata, oprócz kariery modelki, wystąpiła w programie Azja Express, po którym zalała ją fala hejtu. Kuba wtedy dzielnie bronił partnerki. Wydawało się, że to świetnie dobrana para. Coś jednak poszło nie tak. Niemniej, przyjaźnią się do dzisiaj.

Felieton Renaty Kaczoruk

Od rozstania minęło ponad dwa lata. Renatę widywano z innymi mężczyznami. Sama deklarowała, że zamierza skupić się na pracy w modelingu. Ale nie tylko. Właśnie obwieściła światu, że napisała swój pierwszy felieton na łamach internetowej platformy Na temat. Temat jest ważny, bo dotyczy polityki, a  dokładnie Szymona Hołowni jako kandydata na Prezydenta.

Miękki siusiak – tak o nim powiedział ktoś z bliskich. Ja też poczułam nieprzyjemne skrępowanie… “Nie rozumiem, siłowe te łzy”…myślałam. Przesłuchałam całość. I mi też popłynęły.. Potrzeba było uruchomienia neuronów lustrzanych, żeby przywróciły głos tłumionej od miesięcy BEZSILNOŚCI – pisze Renata w NaTemat.pl

W poście zapowiadającym felieton modelka odniosła się do Kuby Wojewódzkiego, sugerując, że ich drogi ponownie się skrzyżowały.

Znowu przecinają nam się drogi.. Z @m_rozenek w strajku kobiet, a z Kubą we wzruszeniu. Wiem, że nie lubicie słuchać o polityce, ale dzisiaj temat dotyczy wspólnoty, i jest bliżej skóry niż kiedykolwiek. Kilka słów od czującego człowieka do ludzi zaufania społecznego. O naszych najlepszych nauczycielach i drogowskazach- EMOCJACH -znajdziecie w moim pierwszym poście w @natematpl – napisała na Instagramie.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że post jest opatrzony zdjęciem z Afryki, na którym Renata pręży swoje jędrne piersi. Nie wszystkim się to spodobało.

Ważne przesłanie i… cyce – napisała internautka w komentarzu.

Kaczoruk nie pozostawiła komentarza bez reakcji. Jej riposta jest przezabawna.

Pierwszy raz ktoś je tak nazwał! „cyce”, to brzmi dumnie jak na moje „pestki”.

Nam podoba się odpowiedź Renaty. A wam?


Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki podczas koncertu Agnieszki Chylińskiej w warszawskim Palladium!

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki podczas koncertu Agnieszki Chylińskiej w warszawskim Palladium!

Kuba Wojewodzki i Renata Kaczoruk na proteście przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej

Kuba Wojewodzki i Renata Kaczoruk na proteście przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×