Szukaj

Red Lipstick Monster przez pięć dni siedziała jak na szpilkach. Tak działa sanepid w czasie koronawirusa

Red Lipstick Monster

Red Lipstick Monster

Red Lipstick Monster poinformowała niedawno, że jest zarażona koronawirusem. Dziś udostępniła kolejne nagranie, w którym ujawnia zmagania z sanepidem.

Ewa Grzelakowska-Kostoglu to wizażystka i piercerka, która dała się poznać odbiorcom pod pseudonimem Red Lipstick Monster. Na jej kanale na Youtube możemy na bieżąco śledzić kosmetyczne nowości. Dowiemy się także, jak wygląda sztuka perfekcyjnego makijażu. Jednak to nie to ostatnio zaprząta jej głowę. Okazuje się, że influencerka również dołączyła do grona osób zarażonych koronawirusem.

Informacje na ten temat przekazała w niedzielę 18 października filmie na swoim kanale. Test zrobiła w związku z planowaną wizytą u rodziców, którzy są w grupie ryzyka. Chciała mieć pewność, że ich nie zarazi. Jednak wyniki, jaki otrzymała, był dla niej szokiem, gdyż jak podkreśliła bardzo dba o higienę, oraz dezynfekcję rąk.

A jednak mnie to nie uchroniło. Możemy dużo zrobić, aby to zminimalizować, ale i tak może się zdarzyć – powiedziała.

Red Lipstick Monster opowiada o zmaganiach z sanepidem

Dziś przyszedł czas na kolejny film, który, jak ma nadzieję Youtuberka stanie się pomocny dla wielu osób, które zmagają się z koronawirusem.

Jesteśmy po rozmowie z lekarzem, ze specjalistą chorób zakaźnych, wiele wątpliwości mamy rozwianych. Jesteśmy trochę spokojniejsi – zaczęła relację Red Lipstick Monster.

Ewa przebywa na kwarantannie już kilka dni. To właśnie czwartego dnia izolacji dostała telefon z sanepidu i nadal nie odpowiedziała na nurtujące blogerkę pytania.

Chciała tylko imię i nazwisko osoby z którą przebywam w domu – powiedziała.

Sanepid nałożył kwarantannę na partnera, natomiast lekarz POZ powinien nałożyć izolację na Red Lipstick Monster. Niestety Grzelakowska nie posiada takiego lekarza, gdyż nie jest nigdzie zgłoszona i tu pojawił się kolejny problem.

Następne pytania były odnośnie ilości dni, które para powinna być na kwarantannie. Tutaj znów pojawiły się rozbieżności, których nikt nie mógł wytłumaczyć. Na szczęście telefon od osoby kompetentnej pojawił się piątego dnia kwarantanny.

Pani bardzo fajnie wszystko wyjaśniła, żebrała też dane do kontaktów (…). Nałożyła na nas tą kwarantannę i to było oficjalnie powiedziane. Szkoda tylko, że jesteśmy w połowie tego procesu. (…) W końcu piątego dnia skończyły się formalności – dodała.

Całość nagrania poniżej:


Red Lipstick Monster - Local Heroes

Red Lipstick Monster - Local Heroes

Red Lipstick Monster i Michał Piróg – Top Model 7, odcinek 5

Red Lipstick Monster i Michał Piróg – Top Model 7, odcinek 5

Red Lipstick Monster - prezentacja katalogu IKEA 2017

Red Lipstick Monster - prezentacja katalogu IKEA 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×