Raper Popek pokazał przerażające zdjęcie swojej córki! Fani oniemieli z wrażenia! To prawdziwy horror!

Popek oficjalna sesja

Popek oficjalna sesja

Popek pokazał swoją córkę

Kontrowersyjny Popek Monsteridol i bożyszcze wielu nastolatków nie przestaje szokować. Przypomnijmy, że mało kto wie, że raper o przerażającym wyglądzie, jest również ojcem. Jednak w mediach Popek uchodzi za najbardziej kontrowersyjnego celebrytę ostatnich lat.  Raper wieszał się już na hakach na filmikach video, które publikował, poddał się tzw. skaryfikacji, czyli pociął sobie twarz, wytatuował gałki oczne i wstawił sobie złote zęby, które kosztowały go 57 tysięcy funtów czyli ponad 300 tys. zł.

Oprócz działalności na scenie muzycznej, król Albanii jest również bardzo aktywny jako zawodnik KSW, ostatnio media obiegła wiadomość, że Monster zamierza startować w wyborach parlamentarnych z ramienia partii Wolność, a nawet został aktorem! Jak się okazało wśród natłoku tylu zajęć artysta znajduje również czas dla swojej córki.

Popek pochwalił się na swoim profilu zdjęciem ze swoją małą pociechą. Dziewczynka ma całą twarz wymalowaną czerwoną farbą! Popek swoje zdjęcie podpisał „MONSTERS”. Na umieszczonej przez rapera fotografii ewidentnie widać, że spotkanie z ojcem sprawia dziewczynce niesamowitą radość, jednak fotka wywołała burzę w internecie. Znalazły się osoby, które dosadnie skomentowały taką zabawę ojca z córką:

  • Nie chciałabym takiego ojca, bo ani nie wygląda normalnie, ani wysłowić się nie potrafi… ehhh:/ – napisała jedna z użytkowniczek.
  • On jak dla mnie jest psycholem
  • Wyciąć jaja żeby się to nie rozmnażało!
  • Oj, biedny ten dzieciak – grzmią internauci

Co o tym myślicie?

Te gwiazdy wiedzą jak wywołać kontrowersję! Na czerwonym dywanie nie pokazali twarzy a teraz są na tapecie wszystkich portali!

Popek ostro o swojej fance, która została inwalidą: “To jest chore!”

https://jastrzabpost.pl/newsy/aleksandra-sadowska-o-tatuazu-galek-ocznych-i-koszmarnym-bolu_604363.html


Popek córka przerażające zdjęcie

Popek córka przerażające zdjęcie

Popek ogolił głowę na łyso

Popek ogolił głowę na łyso

Popek ogolił głowę na łyso

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×