Mister Polski pierwszy raz pokazał siostrę. To niezły mózg – pochwalił się jej oryginalnymi zdolnościami. Podobni?

Rafał Jonkisz

Rafał Jonkisz

Mister Polski 2015, Rafał Jonkisz, po raz pierwszy pochwalił się swoją zdolną młodszą siostrą. Jaki szczególny talent ma Magda i czy jest podobna do znanego brata?

Rafał Jonkisz swoją rozpoznawalność zyskał, kiedy w 2015 roku otrzymał miano Mistera Polski i jednocześnie stał się reprezentantem kraju na gali Mister World 2016. Ostatecznie podczas międzynarodowego konkursu dotarł do pierwszej dziesiątki oraz zdobył wyróżnienie w kategorii Talent za akrobatyczne umiejętności.

Po swoich sukcesach Jonkisz zaczął być zapraszany do licznych programów rozrywkowych. Model wziął udział w takich telewizyjnych show jak Taniec z Gwiazdami, Agent Gwiazdy oraz Dance Dance Dance. Prywatnie przez moment był związany z Marceliną Zawadzką.

W ostatnim z wymienionych programów wspominał ojca, który zmarł nagle, we śnie, kiedy model miał 13 lat.

Odejście taty było dezorientującym ciosem… – zwierzył się Rafał.

Zapomnienia od rodzinnej tragedii zaczął szukać w pasji.

Po śmierci taty zacząłem iść w sport w stu procentach. To było ucieczką od rzeczywistości. Sport dawał nam wiarę, że można robić fajne rzeczy, czerpać satysfakcję z tego, co się robi. Jak się osiągało jakieś sukcesy i medale, człowiek widział sens w robieniu czegokolwiek innego niż urwisowaniu dalszemu czy staniu w miejscu – tłumaczył Jonkisz w programie.

Nie ukrywa tego, że jest też bardzo dumny ze swojego rodzeństwa. Właśnie po raz pierwszy pochwalił się siostrą.

Rafał Jonkisz pochwalił się młodszą siostrą

Na profilu na Instagramie Jonkisza pojawiły się dwa zdjęcia, na których Rafał pozuje z młodszą siostra, Magdą. Model nie ukrywa, że jest z niej bardzo dumny. Pochwalił się jej udaną maturą i szczególnymi umiejętnościami.

Moja młodsza o 5 lat siostra Magda to świeżo upieczona maturzystka. Poradziła sobie z nią jakoś 2x lepiej niż ja, w dodatku mówi biegle w kilku językach np. po japońsku! 🇯🇵 jestem totalnie dumny z mojego rodzeństwa.. i takie momenty dają do myślenia, przecież ja już w jej wieku dawno stawiałem pierwsze kroki w tym mieście!  #noToTerazJaponistyka – napisał.

Pod postem nie brakuje komentarzy z gratulacjami, a internauci są przekonani, że Magda jest podobna do swojego znanego brata.


Rafał Jonkisz z młodszą siostrą

Rafał Jonkisz z młodszą siostrą

Rafał Jonkisz z młodszą siostrą

Rafał Jonkisz z młodszą siostrą

Rafał Jonkisz, Krzysztof Jonkisz - gwiazdy w poniedziałkowym odcinku Dzień Dobry TVN

Rafał Jonkisz, Krzysztof Jonkisz - gwiazdy w poniedziałkowym odcinku Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×