Szukaj

Radosław Majdan ledwie wyszedł z domu, a Małgosia Rozenek już za nim tęskni. Miłość kwitnie!

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan zmuszony był zostawić Henia pod opieką Małgosi Rozenek i udać się do pracy. Wcale nie ukrywa, że to dla niego ciężka sprawa. Za nim za to od razu zatęskniła żona.

Odkąd na świecie pojawił się Henio, świat Radosława Majdana nie jest już taki sam. To jego pierwsze dziecko, na które długo i z utęsknieniem czekał. Obecnie, dumny jak paw, chętnie dzieli się swoim szczęściem w social mediach. Jego zdjęcia z synem są prawdziwym hitem – bije z nich szczęście i miłość.

Małgorzata Rozenek podobnie jak jej mąż, w pełni poświęca się Heniowi, który od pierwszych dni otoczony jest troska i luksusem. Oboje rodzice robią wszystko, żeby miał jak najlepsze warunki do rozwoju. O ile jego mama zrobiła sobie urlop macierzyński, jego tato wrócił do pracy. Majdan jest komentatorem na kanale sportowym, a po pandemii liga wróciła do gry, więc i on pojawił się w studiu.

Radek Majdan w pracy, a Małgorzata Rozenek pisze mu słodkie komentarze

Dzisiaj Małgorzata i Radosław mieli wyjątkowo dużo czasu, bo Henio zasnął i dał rodzicom odetchnąć. Napisała o tym Rozenek, a z postu wynikało, że Majdan wybiera się do pracy.

Wieczorem na profilu byłego reprezentanta pojawił się post, ze zdjęciem ze studia. Radosław nie ukrywał w opisie, że ciężko było mu zostawić Henia, ale bardzo szybko wróci do rodziny.

Zapraszamy dzisiaj o godz.20.30 do Zabrza na mecz Górnika z Korona Kielce. Nie łatwo było zostawić Henia i wyjść do pracy, dobrze, ze dogrywki nie bedzie – napisał.

Na jego post natychmiast zareagowała wyraźnie już stęskniona Małgorzata, która napisała mu słodki komentarz.

Śliczny mój.

Miłość u Majdanów kwitnie, a Henryk jest jej najpiękniejszym owocem.


Radosław Majdan w pracy

Radosław Majdan w pracy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na badaniach kontrolnych Henia

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na badaniach kontrolnych Henia

Radosław Majdan z synem

Radosław Majdan z synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×