Szukaj

Małgorzata Rozenek wrzuciła pierwszy post bez Henia. Chciała, żeby było fajnie, ale nie wyszło

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie na Instagramie. Pozuje z Radosławem i zamierza spędzić miły wieczór. Niestety Majdan ma inne plany.

Odkąd na świecie pojawił się Henryk Majdan, życie Małgorzaty Rozenek i Radosława, kręci się wokół synka. Zapewniają mu luksusy już od pierwszych dni życia. Prezenty płyną do niego z każdego chyba krańca Polski, a maluch w krótkim czasie stał się ulubieńcem internautów.

Sławna mama chwali się długo oczekiwanym cudem i na jej profilu na Instagramie jest już mnóstwo zdjęć malucha. Dzisiaj wyjątkowo opublikowała fotografię jedynie z mężem. Co napisała?

Małgorzata Rozenek położyła Henia spać i planuje wieczór

Małgorzata Rozenek w pełni poświęca się Heniowi. Niedawno opublikowała słodką sesję z okazji pierwszego tygodnia synka. Zwierzyła się także swoim fanom, że nie może się powstrzymać, żeby nie publikować zdjęć malucha. Poza tym powoli normuje się im dzień, co także jest powodem do radości.

Dzień dobry, ale mamy cudowną noc za sobą. Henio obudził się tylko dwa razy na karmienie, popił posapał i zasypiał. To pierwsza taka noc, bo do tej pory od 2 do 5 lubił potańczyć. Jesteśmy tacy szczęśliwi. Przepraszam, że tak Was spamuje Henrysia fotami, ale On jest tak śliczny i kochany, że nie mogę się powstrzymać. To będzie bardzo miły dzień, czego Wam z całego serca życzę.

Dzisiaj zadowolona oznajmiła fanom, że maluch zasnął i że mają z mężem sporo czasu. Zapytała internautów o ich plany na wieczór. W końcu jest piątek.

Uff… zasnął, dawno nie mieliśmy tyle wolnego, jakie macie plany na piątek? Impreza? Kanapa i film? – zapytała fanów.

Najszybciej odpowiedział jej własny mąż. Radosław przekazał niezbyt radosne wieści, bo okazuje się, że zostawi żonę samą z dziećmi.

Kochanie ja niestety mam plan na ten wieczór, idę do pracy – napisał.

Jeden z internautów skwitował to krótkim:

Ups..

@r_majdan mam nadzieje ze kochanie to przeczyta bo jak nie to nie bedzie wiedzialo!! – napisał inny.

Jeśli ktoś myślał, że Małgosia będzie rozczarowana lub się zdziwi, to się pomylił. Ona doskonale wie o obowiązkach męża.

oj będzie wiedziało i Pysiula wie, że ja wiem – odpowiedziała Rozenek.

Nie jest wszakże tajemnica, że małżeństwo Małgosi i Radka jest bardzo udane, więc raczej dziwne byłoby, gdyby ona nie wiedziała o piątkowych planach męża.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Henio śpi

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Henio śpi

Małgorzata Rozenek pokazała Henryka

Małgorzata Rozenek pokazała Henryka

Małgorzata Rozenek z Henrykiem

Małgorzata Rozenek z Henrykiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×