Radosław Majdan pochwalił się zdjęciem z 1. urodzin Henia. Tort? Zupełnie nie w stylu Rozenek

Radosław Majdan urodziny Henia

Radosław Majdan urodziny Henia

Radosław Majdan pochwalił się zdjęciami z 1. urodzin Henia. Prezent od taty bardzo przewidywalny, natomiast tort? Mało w stylu Małgorzaty Rozenek.

Henryk Majdan jest pierwszym wspólnym dzieckiem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Gwiazda TVN nigdy nie ukrywała, że jej starsi synowie – Stanisław i Tadeusz, których ojcem jest aktor Jacek Rozenek, przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Bardzo angażuje się w walkę o bezpłatny dostęp do tej metody, edukuje i dzieli się swoim doświadczeniem.

Małżonkowie długo starali się o upragnioną ciążę. Po kilku nieudanych próbach udało się. Po narodzinach chłopiec natychmiast stał się oczkiem w głowie rodziców i całego otoczenia. Zdjęciami syna Majdanowie dzielili się w mediach społecznościowych od pierwszych chwil jego życia. Dzisiaj Henio obchodzi swoje pierwsze urodziny.

Radosław Majdan podzielił się zdjęciami z tego, jak rodzina świętuje ten wielki dzień najmłodszego jej członka.

Radosław Majdan pochwalił się zdjęciami z 1. urodzin Henryka

Henio wyrasta na prawdziwą gwiazdę. Zdążył już dwukrotnie gościć na okładce magazynu Viva!, a rodzice zabierają chłopca dosłownie wszędzie – był z nimi w siedzibie komisji wyborczej, na wsi, nad morzem, ale także dużo dalej, bo w Meksyku. Pierwsze kroki stawiał właśnie na plaży nad Morzem Karaibskim.

Obecnie rodzina po raz drugi przebywa w Ameryce i to tam maluch świętuje swoje pierwsze urodziny. Jego mama zarzuciła internet wspomnieniami, natomiast Radosław Majdan pokazał, jaki dał synowi prezent, a także, jak prezentował się tort solenizanta.

U nas impreza na całego Henio #dzidziuśmajdana kończy rok, pierwszy prezent od Taty był przewidywalny. KOCHAMY CIĘ SYNKU – napisał Majdan.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

O ile upominek nie jest niespodzianką, bo Henio dostał futbolówkę, to już tort zaskakuje. Jest bardzo mało w stylu Małgorzaty Rozenek. Skromne ciasto z owocami i świeczką jakoś mało pasuje do gwiazdy… Coś jednak czujemy, że to dopiero początek celebrowania urodzin malucha, a więc można się też wkrótce spodziewać wielkiego, wypasionego smakołyku.


Radosław Majdan świętuje 1. urodziny Henia

Radosław Majdan świętuje 1. urodziny Henia

Radosław Majdan świętuje 1. urodziny Henia

Radosław Majdan świętuje 1. urodziny Henia

Henio Majdan - 1. urodziny

Henio Majdan - 1. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×