Szukaj

Koronawirus: Co z Małgorzatą Rozenek? Gwiazda milczy, ale głos zabrała jej teściowa. Mówi o pełnej opiece

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan trafił do szpitala, gdzie walczy z koronawirusem. W jakim jest stanie? Co z Małgorzatą Rozenek? Matka piłkarza, pani Halina, w rozmowie z Super Expressem ujawnia szczegóły. 

Radosław Majdan trafił do szpitala, o czym w środowe popołudnie poinformowała kolorowa prasa. Sam zainteresowany zabrał głos dopiero dzień później. Opublikował zdjęcie, na którym podłączony do aparatury, walczy z koronawirusem. W opisie uspokaja, że sytuacja została opanowana i za kilka dni powinien wrócić do domu:

Jak już zapewne wiecie, od kilku dni przebywam w szpitalu. Jestem pod bardzo dobrą opieką. Sytuacja jest opanowana. Wszystko idzie w dobrą stronę i za kilka dni powinienem już być w domu. Chciałbym bardzo podziękować Wam za dużo ciepłych słów wsparcia i wiadomości. Pozdrawiam Was serdecznie. PS. Dbajcie o siebie.

Halina Majdan, matka Radosława, komentuje stan zdrowia syna

Na temat stanu zdrowia byłego piłkarza w rozmowie z Super Expressem wypowiedziała się jego mama, Halina Majdan. Zdradziła, że chociaż w pierwszej chwili była przerażona sytuacją, po rozmowie z synem nieco się uspokoiła. Dodała, że Radosław miał typowe symptomy przeziębienia, potem zaczęły się pojawiać kolejne objawy:

Radek nas uspokoił. Nie wszystkie wyniki są tragiczne… Niektóre wychodzą, jakby nic się nie działo, a momentami coś tam jest na tych wynikach. Najpierw miał typowe przeziębienie. Potem pojawiły się kolejne objawy. Ale to nie wygląda źle. Radek mówi, że już się lepiej czuje.

Pani Halina przypuszcza, że Radosław Majdan mógł zarazić się w pracy. Szczególnie że w przeciwieństwie do żony dużo czasu spędza poza domem. Wyjawiła też, że Małgorzata Rozenek czuje się dobrze:

Małgosia czuła się też troszkę chora, dopadło ją przeziębienie, ale dziś już czuje się dobrze. Miała test na koronawirusa. Dostała pełną opiekę, zwłaszcza ze względu na maluszka. Jest na kwarantannie, ale zorganizowała dostawy jedzenia dla Radka. Gosia tak nie jeździła po mieście jak Radek. Ze względu na maluszka dużo była w domu. On z kolei odwrotnie.

O tym, że Małgorzata wspiera męża nie można mieć wątpliwości patrząc na jej Instagram. Perfekcyjna dodała post, w którym pokazuje nowe zdjęcia Henia. W opisie zaapelowała do fanów, by dbali o siebie:

Tatuś poprosił o kilka zdjęć Henryka. Kochani, bardzo Wam dziękujemy za wszystkie wiadomości i ciepłe słowa. Dbajcie o siebie.

Internauci zareagowali niemal natychmiast, w komentarzach życząc Małgosi i Radkowi dużo zdrowia. Redakcja Jastrząb Post dołącza się do tych wpisów i trzyma kciuki, by Majdan jak najszybciej wrócił do bliskich.


Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcia Henia

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcia Henia

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcia Henia

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcia Henia

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcia Henia

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcia Henia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×