Joanna Krupa o Radku Pestce z Top Model 5: „Ja bym go nigdy nie wybrała”

Radek Pestka faworytem Top Model 5

Radek Pestka to chyba najskromniejszy z uczestników Top Model 5. Na początku był tylko jednym z wielu pretendentów do modeli. Potem okazało się, że nie jest takim debiutantem za jakiego pragnie uchodzić. Pracuje jako stylista w branży odzieżowej. Prowadzi też modowego bloga.

Pierwszy raz jury zwróciło uwagę na jego talent podczas pierwszej sesji, gdy pozował ze spadochronem. Druga, gdy Radek pozował nago, tylko potwierdziła to, co już jurorzy sądzili o nim wcześniej.

Joanna Krupa w rozmowie z TVN.pl wyznała, że nie od początku była zachwycona Radkiem. Dopiero, kiedy przeszedł metamorfozę i przefarbował włosy na blond, zrozumiała, że ma zadatki na profesjonalnego modela.

 Jak przyszedł na casting, czy na bootcamp, jak mieliśmy wybrać tę czternastkę, mówiłam, że ja bym w życiu go nie wybrała. W życiu! I mówiłam: „Masz szczęście facecie”, bo na metamorfozie zdecydowali, żeby bardzo jasno mu zmienić kolor włosów i to mu dało coś takiego, że jest taki inny, taki bardzo high fashion! – ekscytuje się Joanna.

Modelka jednak szybko zmieniła zdanie.

I później zobaczyliśmy na sesjach: „Oh my God!”, że coś takiego fajnego w nim wychodzi, jest super chłopak. Jest fajny, zdeterminowany, nie narzeka… Taki słodziak – podsumowała Krupa Pestkę.

W ten sposób Radek stał się mocną konkurencją dla Samuela.

Zobacz: Samuel Kowalski odejdzie z Top Model 5? Uczestnik stanie przed wyborem – religia czy marzenia

Radek Pestka nago - sesja z robakami - Top Model 5

Radek Pestka nago – sesja z robakami – Top Model 5

Radek Pestka jeden z faworytó programu Top Model 5

Radek Pestka jeden z faworytów programu Top Model 5


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×