Szukaj

Co z powrotem „Przyjaciół”? Gwiazda serialu ujawnia, na jakim etapie są prace. Kiedy premiera?

Przyjaciele

Przyjaciele

16 lat temu nakręcono ostatni odcinek Przyjaciół, fani jednak wciąż czekają na kontynuację, którą zapowiedzieli sami producenci. Gwiazda serialu zdradza, na jakim etapie są prace. Kiedy zobaczymy nowy odcinek amerykańskiego hitu?

Serial Przyjaciele podbijał serca widzów na całym świecie. Telewizyjna opowieść o grupie przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie powstawała w latach 1994–2004. Główni bohaterowie to Rachel (Jennifer Aniston), Joey (Matt Lee Blanc), Chandler (Matthew Perry), Ross (David Schwimmer), Monica (Courtney Cox) i Phoebe (Lisa Kudrow).

Serial został wyświetlony w ponad 100 krajach. Finałowy odcinek w samej Ameryce obejrzało 51,1 mln widzów. Przez dziesięć lat produkcja otrzymała 6 nagród Emmy, w tym dla najlepszego serialu komediowego, Złoty Glob, dwie nagrody Stowarzyszenia Aktorów Filmowych oraz 56 innych statuetek i 152 nominacje.

Co z kontynuacją Przyjaciół? Kiedy nowe odcinki?

Od dnia, gdy pojawiła się wiadomość o powrocie Przyjaciół na ekrany, wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejne szczegóły dotyczące serialu. Wciąż spekuluje się o tym, co może się wydarzyć w nowej serii oraz czy wszyscy aktorzy z podstawowego zestawu wezmą udział w kontynuacji.

Niewątpliwie największą gwiazdą kultowej opowieści była i jest Jennifer Aniston, która potwierdziła swój powrót do projektu, jednak chwilę potem pojawiły się plotki, że aktorka wycofała się z tego pomysłu.

To wszystko wygląda na wielkie fiasko – mówi w magazynie ‚Star” osoba bliska produkcji, dodając: – Jen, na przykład, żałuje, że kiedykolwiek zgodziła się to ponownie zrobić.

Pojawiły się też spekulacje, że Matthew Perry również nie chce wracać na plan. Informator magazynu Star twierdzi, że po walce z uzależnieniem od narkotyków, gwiazdor „nie znajduje się w sobie odpowiedniej przestrzeni umysłowej, aby cokolwiek zagrać i że obsada próbowała pomóc mu w tym wszystkim, ale bezskutecznie”.

Wszystkiemu temu jednak zaprzecza serialowy Ross, czyli David Schwimmer, który dziś udzielił wywiadu telewizji NBC News.

Mamy sporo wypracowanych kreatywnych pomysłów. To jeszcze nie jest zapisane w formie scenariusza, ale mamy kilka zabawnych niespodzianek. Prawdziwe pytanie brzmi: „kiedy?”.  Nadal próbujemy to rozgryźć, ponieważ chcemy to zrobić, gdy będzie to bezpieczne dla wszystkich – wyjaśnił serialowi Ross.

Czekacie na kontynuację Przyjaciół?


David Schwimmer złodziejem?

David Schwimmer złodziejem?

Przyjaciele

Przyjaciele

Przyjaciele

Przyjaciele

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×