„Przyjaciele” wracają po 25 latach! Ruszyła praca nad nowymi odcinkami kultowego serialu

Przyjaciele - Jennifer Aniston

Przyjaciele - Jennifer Aniston

Przyjaciele wracają. Właśnie trwają prace nad nowymi odcinkami kultowego serialu z Jennifer Aniston w roli głównej. Kiedy premiera? Kto zagra? Co udało się ustalić amerykańskim mediom? Sprawdź.

Choć umowa nie została jeszcze sfinalizowana, to The Hollywood Reporter już ujawnił listę gwiazd, która zagra w nowym sezonie kultowych Przyjaciół. Nie mogło na niej zabraknąć oczywiście głównej obsady: Courteney Cox, Jennifer Aniston, Lisy Kudrow, Davida Schwimmera, Matthew Perry’ego i Matta LeBlanca. W nowym sezonie  prawdopodobnie zobaczymy również Davida Crane’a i Martę Kauffman.

Radosna wiadomość dla wszystkich fanów serialu pojawiła się niecały miesiąc po tym, jak Jennifer Aniston udostępniła fotografię swojego ponownego spotkania z przyjaciółmi z planu. To było jej pierwsze, oficjalne zdjęcie na Instagramie.

Zobacz: Zakpili sobie z Jennifer Aniston. Nie tak miała wyglądać na plakacie promującym nowy serial

Przyjaciele wracają. Co wiadomo na temat nowego sezonu serialu?

Do tej pory zarówno twórcy i aktorzy Przyjaciół jednogłośnie twierdzili, że nagranie nowego sezonu serialu nigdy nie nastąpi. Na szczęście cała ekipa zmieniła zdanie i zrobiła świetną niespodziankę swoim fanom. Po 25 latach od premiery szóstka przyjaciół znów pojawi się na szklanym ekranie.

The Hollywood Reporter ujawnia, że umowy z aktorami nie zostały jeszcze podpisane. Jednak faktem jest, że cała obsada i twórcy gotowi są do ponownego spotkania się w celu ustalenia szczegółów produkcji nowego sezonu.

Przyjaciele

Najtrudniejsze ze strony logistycznej będzie pogodzenie harmonogramów wszystkich aktorów, którzy obecnie pracują również przy innych produkcjach. Do tej pory powstało aż 10 sezonów Przyjaciół. Wszystkie odcinki transmitowane były w NBC w latach 1994-2004, a od 2015 roku stały się obecne również na Netflixie. Serial można oglądać również na polskim kanale Comedy Central.

Ponowne zjednoczenie serialowych Przyjaciół będzie nie lada gratką dla wszystkich fanów serialu. Lekka i zabawna forma fabuły z całą pewnością zgromadzi tłumy przed telewizorami. Nie możemy się już doczekać pierwszego odcinka nowego sezonu.

Zobacz: Jennifer Aniston zabrała gwiazdy „Przyjaciół” na salony! To niesamowite, jak bardzo się zmieniły przez ostatnie lata!


Przyjaciele - Friends - Instagram

Przyjaciele - Friends - Instagram

Fryzura Jennifer Aniston w serialu Przyjaciele

Fryzura Jennifer Aniston w serialu Przyjaciele

Przyjaciele

Przyjaciele

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×