Fani „Przyjaciół” będą w siódmym niebie! Jennifer Aniston przekazała wspaniałą wiadomość. Co za niespodzianka

Przyjaciele - Jennifer Aniston

Przyjaciele - Jennifer Aniston

Jennifer Aniston na Instagramie opublikowała rewelacyjną informację, która szczególnie ucieszy fanów serialu Przyjaciele. Takich rewelacji prosto z planu chyba nikt się nie spodziewał.

Serial Przyjaciele, opowiadający o nowojorskich miłosnych perypetiach szóstki bohaterów, emitowano w NBC od 1994 do 2004 roku. W ciągu 10 sezonów powstało 236 odcinków, plus trzy specjalne. Główni bohaterowie to: Chandler, Monika, Rachel, Ross, Joey i Phoebe.

Kilka lat temu Przyjaciele zostali udostępnieni na Netflixie. Ale to się wkrótce zmieni, gdyż prawa do serialu za 425 mln dolarów wykupiła grupa WarnerMedia. Koncern planuje wycofać też swoje produkcje z pozostałych platform VoD i zamierza uruchomić własny serwis HBO Max, który ma wystartować w maju br. To tam dostępne będą wszystkie odcinki Przyjaciół. Jeszcze w zeszłym roku zaczęło się mówić, że z okazji premiery HBO Max wyemitowany zostanie specjalny odcinek sitcomu.

To powrót do ery, w której przyjaciele i widownia zbierali się w czasie rzeczywistym. Sądzimy, że to specjalne spotkanie po latach uchwyci tamtego ducha, łącząc poprzednich i nowych fanów – stwierdził Kevin Reilly, szef kontentu w HBO Max.

Serial

Serial „Przyjaciele” powraca, Instagram

Przyjaciele: nowy odcinek. Jennifer Aniston przekazała wspaniałe wieści

Dzisiaj okazało się, że dzięki pomocy charytatywnej jakaś szczęściara albo szczęściarz z piątką swoich przyjaciół będzie mógł zostać gościem specjalnym i pojawić się na planie nowego odcinka. Wystarczy mieć w sobie odrobinę współczucia i wesprzeć akcję zbierania datków na platformie All In Challenge. A potem wygrać VIP-owskie zaproszenie do studia Stage 24, gdzie będzie kręcony wyjątkowy odcinek Przyjaciół. O wszystkim poinformowała sama Jennifer Aniston.

Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc przyłączyć się do wyzwania ALL IN, aby w tym czasie zapewnić ludziom wyżywienie i zdrowie – napisała aktorka na swoim intagramie.

Ale nie tylko miejsce na widowni jest zagwarantowane dla zwycięzcy, który wesprze szczytny cel. Laureat dostanie także kubek serialowej kawy, a co ważniejsze – dostęp do gwiazd i szansę na zdjęcia, filmiki i wspólną wizytę w Central Parku.

Nie mogę się doczekać, aby się spotkać i przytulić, kiedy to się skończy. Do tego czasu kontynuuj Facetiming, dzwoniąc, wysyłając SMS-y i pisząc do znajomych i rodziny. Musimy być w kontakcie – zakończyła swój wpis Jennifer Aniston.

Wybralibyście się na takie nagranie? A może macie pomysł, jaki polski serial powinien dać widzom taki odcinek specjalny?

View this post on Instagram

Hi guys ???????? ❤️⠀ ⠀ We’re so excited to join the ALL IN challenge to help keep people fed and healthy during this time. ⠀ ⠀ We’re inviting you and five of YOUR friends to join the six of us on Stage 24. Be our personal guests in the audience for the taping of our @HBOMAX reunion, as we reminisce about the show and celebrate all the fun we had ???? … and get the whole Friends VIP experience on the Warner Bros. Studio Tour.⠀ ⠀ We hope this brings a little joy, and something to look forward to. Go to AllInChallenge.com to enter… and donate whatever you can – $10, $25 – every dollar counts. 100% of proceeds will go to @nokidhungry, @mealsonwheelsamerica and #AmericasFoodFund which benefits @feedingamerica and @wckitchen. ⠀ Can’t wait to meet and hug you guys when this is all over ???? Until then, keep Facetiming, calling, DMing, and texting your friends and family. We gotta stay connected ????????

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on


Serial

Serial "Przyjaciele" powraca, Instagram

Przyjaciele - Friends - Instagram

Przyjaciele - Friends - Instagram

przyjaciele serial

przyjaciele serial

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×