Trudna sytuacja Kossakowskiego. Po rozstaniu z Martyną płaci wysoką cenę: „Zapanowanie nad emocjami nie było łatwe”

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski opowiedział, jak radził sobie, gdy jego sekret o rozstaniu z Martyną Wojciechowską wyszedł na jaw. Zdobył się na szczere słowa.

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska nie afiszowali się tym, że są parą. Chociaż co jakiś czas w kolorowej prasie pojawiały się ich nowe zdjęcia, uparcie milczeli na ten temat. Po pewnym czasie postanowili potwierdzić, że się spotykają. Potem nadszedł czas na zaręczyny, a także na ślub.

Gdy wydawało się, że podróżnicy stworzyli zgrany duet, ten się rozpadł po trzech miesiącach małżeństwa. Podróżniczka w tej sprawie wydała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła krążące plotki. Niedawno udzieliła wywiadu magazynowi Pani, w którym podkreśliła, że mocno przemyślała to, by rozpocząć związek. Dodała, że to nie ona zmieniła zdanie:

Mam 47 lat i moja decyzja o stałym i tak poważnym związku była głęboko przemyślana. Podjęłam jak sądziłam, najlepszą z możliwych i zamierzałam w niej wytrwać. Bo chodziło także o stabilizację dla mojej córki, którą wychowuje sama po śmierci jej taty, a odpowiedzialność i dane słowo są i zawsze pozostaną dla mnie wartościami nadrzędnymi. To nie ja zmieniłam zdanie, byłam bardzo zaskoczona, ale nie mam na to wpływu. Nie chcę jednak żeby ta historia przylgnęła do mnie jak łatka.

Przemek Kossakowski: tak radził sobie po rozstaniu z Martyną Wojciechowską

Przemek Kossakowski zgodził się porozmawiać z FaktemOpowiedział, jak radził sobie, gdy jego sekret o rozstaniu z Wojciechowską wyszedł na jaw. Ujawnił, że na jakiś czas zaszył się w lesie, gdzie czuje się bardzo dobrze i komfortowo:

Zaszyłem się na jakiś czas w lesie. Siedzę tam i czuję, że jest mi dobrze.

Podróżnik dodał, że szukał ukojenia nie tylko w naturze, ale także w pracy, której efekty wkrótce będzie można zobaczyć na antenie:

Po realizacji trzeciego sezonu Down the Road, którego premiera już 3 października na antenie TTV, nie potrafiłem odłożyć emocji na bok. Kiedyś lepiej mi to wychodziło. Nie wiem, może się starzeję…

Wiadomo, że w nowym sezonie programu, którego gospodarzem jest Przemek Kossakowski, nie zabraknie emocji. Po raz pierwszy w historii pojawi się para, o czym pisaliśmy tutaj.


Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Przemek Kossakowski - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Komentarze

 • Gość pisze:

  nieszczęśliwy człowiek i tyle…

 • Goś pisze:

  oni to sfingowali

 • Monika pisze:

  Bardzo przykra sytuacja,jednak gdyby mieli być razem i być nieszczęśliwi byłoby o wiele gorzej.Widać nie było im pisane być razem.Życzę Pomyślności dla nich i każdego oddzielnie.🌼🌺🌸🌹🥰

 • duo Gość pisze:

  Niestety Pan Przemek jest u mnie spalony i jego programy tez.

 • Gość pisze:

  Kossakowski jak mogles??? Pani Martyno spotka Pani nie takiego jeszcze faceta!

 • Gość pisze:

  Ten facecik to wampir energetyczny – po związku z takim twoje poczucie własnej wartości spadnie do zera. Pozbawi cię sił życiowych i wiary w siebie. Od takich typów uciekać jak najdalej i nie oglądać się za siebie

 • Gość pisze:

  Moja mama na ludzi z podobnym usmiechem nazywała że mają…srajacy wyraz twarzy. Przemek jest tego zywym przykładem takiego właśnie faceta ze srajacym wyrazem. Co Martyna w nim widziała no nie mogę się nadziwić…
  Ani postura ani no właśnie…fizycznie kompletnie do siebie nie pasowali.
  Może jakieś czary…Facet jest satanistą i to bez 2 zdań. Tatuaz kozła na klacie malunki szatana. Loj będziesz yy jeszcze chłopie cierpiał…

 • Basia pisze:

  Nie ogladamy go i nie chcemy o nim slyszec

 • Gość pisze:

  Nie zamierzam oglądać żadnego programu z tym facetem bez charakteru.

 • Gość Babcia pisze:

  Jakoś mi ciebie Przemuś nie żal.Wyglada że ten ślub miał tylko przypomnieć nam o twojej osobie.Przykre że skrzywdziłeś w ten sposób dziecko,które pragnęło mieć przybranego ojca po stracie prawdziwego.Teraz co nam zafundujesz,ślub z dziewczyną mającą Zespół Downa?To by była sensacja.

 • Gość pisze:

  Ale śmieszne hahaha.Śmije się sle z ciebie miernoto

 • Gość pisze:

  Taki live nie ma lekko przynajmniej cos się dzieje tak to jest jak brakuje chloru w basenie a piwko jest ciepłe ha ha grunt to miec wyjeb..ne byle papieru do d..py nie zabrakło bo wtedy to jest proglem i to tyle

  • Kumpel pisze:

   Przemek ,rób swoje i nie słuchaj zgorzknialych,samotnych kobit.Te to cały świat oskarżają o to,ze ktoś ją albo jakąś inną zostawił.Życie jest trudne,ale dasz radę.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×