Przemek Kossakowski potwierdził doniesienia o związku. Zrobiło się ciekawie na planie „Down the road”

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski potwierdził plotki o nowym związku. Zdradził, że dzięki temu nie musi wracać do tematów związanych ze swoim małżeństwem.

Przemek Kossakowski w październiku stanął na ślubnym kobiercu. Poślubił Martynę Wojciechowską, czym pochwalił się w sieci tuż po ślubie. Opublikował zdjęcie, na którym razem z żoną eksponują obrączki. Chociaż można było odnieść wrażenie, że tworzą dobrze dobrany związek, ten rozpadł się po trzech miesiącach małżeństwa. Podróżniczka wydała w tej sprawie oświadczenie, w którym potwierdziła plotki.

Przemek Kossakowski potwierdza nowy związek

Kossakowski na co dzień nie narzeka na brak pracy. Jak niedawno zdradził w rozmowie z Jastrząb Post swoją uwagę koncentruje na kolejnym sezonie Down The Road, a także na nowym projekcie, na którego temat na razie nie chce się wypowiadać:

W tej chwili skończyliśmy zdjęcia do trzeciego sezonu Down The Road i za nami jest ta cała posprodukcyjna sytuacja, w związku z tym zaraz wracam do Warszawy i biorę się do roboty. W tej chwili pracujemy też nad nieprawdopodobnym projektem, ale jeszcze nie mogę o nim mówić.

Niedawno podróżnik na temat Down The Road wypowiedział się w rozmowie z Faktem. Zdradził, że na planie sporo się działo:

Zarekwirowanie sprzętu ekipie to jest nic w porównaniu do tego, co wydarzyło się dwa czy trzy dni później. Mieliśmy olbrzymi, bardzo mocny wstrząs, który wszyscy przeżyliśmy.

W tej samej rozmowie Przemek Kossakowski potwierdził doniesienia o związku. Powiedział, że po raz pierwszy w programie pojawi się para:

Pierwszy raz para. Mamy na pokładzie Agnieszkę i Tomka.
Podróżnik dodał, że dzięki temu, uczestnicy nie dopytywali na temat tego, co dzieje się w jego małżeństwie:
Byliśmy bardzo skoncentrowani na tej parze, która pojechała z nami, na relacji z tym, tak że tym razem nie było tego tematu.
Nowe odcinki Down The Road pojawią się na antenie 3 października o godzinie 22:00. Będzie je można śledzić też na Player.pl.


Przemek Kossakowski - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Przemek Kossakowski - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Przemysław Kossakowski na Pol'and'Rock Festival 2021

Przemysław Kossakowski na Pol'and'Rock Festival 2021

Przemysław Kossakowski komentuje rozstanie z Wojciechowską

Przemysław Kossakowski komentuje rozstanie z Wojciechowską

Komentarze

 • Luna pisze:

  Od początku, było wiadomo że to małżeństwo nie przetrwa. On miał swój program ona swój, wyjazdy mijanie sie ,ciągle poza domem, to gdzie jest miejsce na stabilizację i normalne życie…^^..
  Porażka od początku tylko po co był ten ślub i pokazówka…

 • Gość pisze:

  Martyna nie kocha siebie, myśli że miłość da jej ktoś i zapełni pustkę. Najpierw trzeba się wziąć za siebie zaakceptować pokochać siebie, bo jak możemy kochać innych jeśli nie czujemy tego D siebie.

 • GośćSprawiedliwa pisze:

  Jesteś chłopie dupkiem,po 3 miesiącach się obudziłeś,że to nie to.Dla mnie jesteś 0000.

 • Lesnik pisze:

  Nie da się patrzeć na ten radośnie uśmiechnięty pysk psychika.

 • Lesnik pisze:

  Nie da się patrzeć na ten jego zakłamany uśmiechnięty ryj psychika.

 • Gość pisze:

  Idiotyczny tytuł, który sugeruje przyczynę rozpadu związku – chwyt na ilość odsłon, poniżej poziomu

 • Krysia pisze:

  Przez 3 lata nie mogl sie zdecydowac czy chce byc z ta osoba to zwykly lans na znanej osobie brak dojrzalosci szkoda ze kobiety tak malo wymagaja od facetow.

 • GośćZuzia pisze:

  Nie dorósł Martynie nawet do pięt.wieczny chlovczyk

  • Gość pisze:

   Zastanawiam się czy czytacie ze zrozumieniem. Potwierdził związek dwojga uczestników na planie programu. Nie ma to nic wspólnego z jego prywatnym życiem. Smutne jest to, że tak łatwo oceniacie innych. Nikt z nas nie jest ideałem. Najpierw radziłabym siebie ocenić. Życie instagramowe to fikcja. Nie znacie tych ludzi. Nie wiecie tak naprawdę jaka jest Martyna i jaki jest Przemek. Prawda o ich charakterach może okazać się zupełnie przewrotna. Mam wrażenie, że oceniają ci, którzy sami mają że sobą problem. Kompleksy prowokują ich do atakowania innych. Nie oceniajcie tych, których nie poznaliście osobiście. To jest słabe:(

 • J....... pisze:

  Przestańcie plotkować,tylko ich sprawa,niech każdy spojrxy na siebie ,,coś zabolało i się skończyło.

 • Madziara pisze:

  Zal Was czytac,ludzie litosci pilnujcie siebie i swoich problemow.Co Wy wiecie o nich .Jedni lubia bardziej Martyne,drudzy Przemka i tu sa rozne zdania.Ja lubie ich oboje i mysle ,ze to jest ich prywatna sprawa.

 • Gość pisze:

  Swiadome wprowadzanie w błąd czytelnika . Żal

 • Bożena pisze:

  Podły facet!!

 • Gość Babcia pisze:

  Beznadziejny tytuł artykułu,tylko by przyciągnąć uwagę.A Przemcio,cóż w tym programie wmawia sobie że jest taki silny i taki potrzebny.Jest ,ale tylko dla jego uczestników..Chyba dobrze że nie będzie dla innego dziecka ojcem,po tym jak skrzywdził córkę Martyny.

  • Gość pisze:

   A niby jak skrzywdził córkę Martyny?

  • Gość pisze:

   Dlaczego skrzywdził? Coś musiało być na rzeczy, że podjął taką decyzję, aby odejść gdyby była miłość nie odszedł by ..nic na siłę

 • Lelum polelum pisze:

  Przemek zEsze był i jest mega utalentowany. Jego programy zawsze są na najwyższym poziomie. Nigdy nie musiał podpierać swojej kariery Wojciechowska, która jest tylko lanserka i karierowiczka.
  To jest facet, który wszystko robi na najwyższym poziomie.

  • Gość pisze:

   Bla bla bla 🤨 jaka nazwa użytkownika taki komentarz ” lancerkai karierowiczka „o czym ty człowieku piszesz 🤮🤣🤣