Project Runway wraca na wiosnę! Co jeszcze zobaczymy w najbliższym sezonie w TVN?

Serafin z Project Runway

Serafin z Project Runway

Chociaż jesień jeszcze nie skończyła się to stacje telewizyjne już dopinają ostatnie plany wiosennych ramówek. Stacja TVN szykuje prawdziwą ucztę dla oka. Właśnie dowiedzieliśmy się, że w najbliższym sezonie zobaczymy drugą edycję „Project Runway”! Program odniósł ogromny sukces w USA i od 2004 roku cieszy się nieprzerwanie ogromną oglądalnością. Podobnie sytuacja wygląda w Polsce. Pierwsza edycja osiągnęła dużą popularność i wylansowała conajmniej trzy gwiazdy w świecie mody i mediów – Lilianę, Sieradzky’ego i Jacoba.

 

Warto przy okazji przypomnieć, że Sieradzky w szybkim czasie od finału show otworzył swój butik na modnym Placu Trzech Krzyży w Warszawie, a Jacob zaprojektował kolekcję ubrań dla marki Bytom. Kto do nich dołączy? O tym zdecyduje profesjonalne jury i prowadząca. Czy w nowej edycji zobaczymy stary skład? Na razie TVN pytany o to, nie potwierdza, ani nie zaprzecza.

 

Dodajmy, że „Project Runway” to nie jedyny pewniak przyszłorocznej wiosny. Oprócz modowego programu na widzów czekać będzie „You Can Dance”. Plotkuje się też o obecności „Perfekcyjnej Pani Domu”.

 

A Wy jakie show chcielibyście zobaczyć na wisonę?

 

akpa20131205_runway_dg_3241


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×