NewsyMarcin Tyszka w "Project Runway"?

Marcin Tyszka w "Project Runway"?

Marcin Tyszka w "Project Runway"?
Ewelina Buchnajzer

21.12.2014 19:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fotograf odniósł się do tych doniesień

Wiosną przyszłego roku na antenę telewizji TVN wraca program Project Runway, którego gospodynią będzie najprawdopodobniej znowu Anja Rubik.

W jury nie zasiądzie na pewno Mariusz Przybylski, za to zobaczymy Joannę Przetakiewicz, ale reszta składu nadal nie jest znana.

Ostatnio pojawiły się plotki, że w ma w nim wziąć udział fotograf - Marcin Tyszka, który jest już związane ze stacją, ponieważ od początku ocenia przyszłe modelki i modeli w Top Model.

Portal afterparty.pl postanowił sprawdzić ze plotki i zapytał fotografa ile jest w nich prawdy.

Przyjaźnię się z Joasią, uwielbiam Anję i to jest wielki prestiż pracy z nią, ale to jest jakaś abstrakcja. Oni będą nagrywać program w styczniu. Ja w styczniu jestem Paryż, Londyn, Barcelona i nie wiem co jeszcze. To jest szczyt sezonu fotografa tak naprawdę i nie mogę nagle wyjąć kolejnego miesiąca, żeby bawić się w telewizję. Jest to bardzo fajne oczywiście i to jest bardzo prestiżowy program - powiedział. 

Wyjaśnił również dlaczego bierze udział w Top Model.

My Top Model nagrywamy w sierpniu, kiedy to są wakacje, więc ja mogę po prostu zamiast wyjazdu na plażę, poświęcić ten czas dla naszych modelek. Styczeń, luty to jest duży problem, natomiast nie wiem skąd są takie informacje i szkoda, że ja nic nie wiem o tym, że jestem w tym programie - dodał.

Żałujecie, że nie zobaczycie Tyszki w Project Runway?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także