Szukaj

Tak bez makijażu i retuszu wyglądają polskie gwiazdy! W odważnej sesji udział wzięła także nasza dziennikarka

Niklińska_Kamińska_Gessler

Niklińska_Kamińska_Gessler

Gwiazdy w bieliźnie na zdjęciach bez retuszu

To się nazywa odwaga! W czasach, kiedy nikt nawet na prywatnym Instagramie nie publikuje swoich zdjęć bez wcześniejszej korekty, grupa kobiet zgodziła się zapozować do zdjęć, które potem pokazano światu bez retuszu. I zrobiły to w samej tylko bieliźnie!

W projekcie fotograficznym, którego autorem jest Bastek Czernek wzięło udział kilkadziesiąt pań w różnym wieku i różnej profesji. Do czarno-białych zdjęć pozowały kobiety dojrzałe, ciężarne, gwiazdy znane z czerwonych dywanów i przeprowadzające z nimi wywiady dziennikarki…

Niektóre były umalowane, a inne dały się sfotografować bez odrobiny make-upu. Jedne wybrały bieliznę o sportowym fasonie, a drugie postawiły na seksowne zestawy z koronki. Łączyła je odwaga w pokazywaniu światu swoich pięknych, choć niedoskonałych ciał. Przyświecał im szczytny cel, bo projekt Black And White Beauty miał zainspirować wszystkich do zaakceptowania samych siebie i szacunku dla innych.

Podoba mi się idea pokazywania różnorodności, mówienia o tym, że różnorodność jest piękna, że nie ma jednego wzorca, jakiegoś ideału – tłumaczyła w rozmowie z jednym z portali uczestniczka sesji, aktorka Maria Niklińska. – Mówienie, że kobieta powinna wyglądać w jeden określony sposób jest krzywdzące dla kobiet.

Wśród pań, które wzięły udział w projekcie Black And White Beauty były między innymi aktorki Julia Kamińska, Basia Kurdej-Szatan i Joanna Moro, restauratorka Lara Gessler, trenerka fitness i uczestniczka Tańca z Gwiazdami Katarzyna Dziurska oraz nasza redakcyjna koleżanka – dziennikarka Karolina Motylewska.

Zobacz: Edyta Herbuś pokazała się bez makijażu i oniemieliśmy! Jest nie do poznania

Zobacz: Potwornie wykończona Margaret bez makijażu regeneruje się przed sobotnią walką o finał w Eurowizji!

Zobacz: Mokra Marcelina Zawadzka bez makijażu i z oklapniętymi włosami na wakacjach. Koszmar? Wręcz przeciwnie! Tak gorąca nie była nawet na wyborach Miss Universe!


Aktorka w Julia Kamińska w sportowej bieliźnie

Aktorka w Julia Kamińska w sportowej bieliźnie

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan w bieliźnie

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan w bieliźnie

Aktorka Maria Niklińska w szydełkowym body

Aktorka Maria Niklińska w szydełkowym body

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×