Polska premiera serialu „Ród smoka”: Kubicka, Baron, Fijał, Red Lipstick Monster, Kizo, Kędzierski

Polska premiera serialu „Ród smoka”

Polska premiera serialu „Ród smoka”

Dziś odbyła się uroczysta polska premiera serialu Ród smoka. Tłumie zjawiły się na niej gwiazdy z pierwszych stron gazet. Zdjęcia. 

18 sierpnia w kinie Helios Blue City miała miejsce polska premiera serialu stacji HBO MAX , Ród smoka, opartego na podstawie poczytnej powieści George’a R.R. Martina. Fabuła produkcji rozgrywa się na dwa stulecia przed Grą o tron tego samego autora.

Aegon I Targaryen podbił Westeros z pomocą smoków. Jego potomkowie byli jednak słabi bądź okrutni. Jego praprawnuk Viserys I jest dobrym człowiekiem, lecz kiepskim królem. Podczas jego panowania dochodzi do podziału dworu na dwa wrogie stronnictwa. Po śmierci króla wszczynają one między sobą wojnę, zwaną później „tańcem ze smokami”, czyli walką o władzę między dziećmi Viserysa I – czytamy w opisie udostępnionym przez agencję AKPA.

Poniżej oficjalny zwiastun dzieła.

W obsadzie serialu znaleźli się m.in.: Paddy Considine, Emma D’Arcy, Milly Alcock, Sonoya Mizuno, Steve Toussaint, Olivia Cooke, Emily Carey, Fabien Frankel, Matt Smith, Rhys Ifans. Oczywiście żadna z międzynarodowych gwiazd nie gościła w Polsce, ale tuzy naszego show-biznesu tłumnie pojawiły się na polskiej premierze.

Polska premiera serialu Ród smoka. Jak wyglądały gwiazdy?

Wśród uczestników eventu znaleźli się: Baron, Sandra Kubicka, Ada Fijał, Red Lipstick Monster, Kizo, Piotr Kędzierski, Kamil Nożyński, Dagmara Bąk. Zdjęcia wszystkich wymienionych osób zobaczycie w galerii pod tekstem.

Kubicka brylowała w białej koszuli i czarnych leginsach. Baron postawił na czarną marynarkę i dżinsy. Fijał wbiła się w kurtkę w amerykańskim stylu. Red Lipstick Monster świetnie wyglądała w czarnej sukni, na którą zarzuciła marynarkę. Kizo z kolei wybrał na tę okazję sportowy strój: czarny t-shirt, welurowe spodenki i okulary przeciwsłoneczne.

Dajcie znać, kto waszym zdaniem najlepiej się zaprezentował.


Baron, Sandra Kubicka. Polska premiera serialu

Baron, Sandra Kubicka. Polska premiera serialu "Ród smoka"

Ada Fijał. Polska premiera serialu

Ada Fijał. Polska premiera serialu "Ród smoka"

Red Lipstick Monster. Polska premiera serialu

Red Lipstick Monster. Polska premiera serialu "Ród smoka"

Komentarze

 • Gość pisze:

  Kakaowa Królewna wolałaby pójść na premierę swojego soft porno w roli glownej.

 • Anka pisze:

  Ta Pani w dresie najlepsza. Pełen luz nie na pokaz.

 • Gość pisze:

  Ej, nie śmiej się z Sandry. Ona przynajmniej umie jeździć na rowerze. Gość pewnie nie potrafi lli dlatego się z niej śmiejesz

 • Gość Adam pisze:

  Do Gość ! To że ty Kubickiej nie lubisz nie znaczy że Ona nie ma racji !Byłem świadkiem jak na imprezie ludzie odnosili się do znanej osobistości i nie było to fajne doświadczenie !

 • Gość pisze:

  Sandra, oczywiście przylansować się musi, a potem narzeka, że „Polaki wieśniaki” nie dają jej spokoju na urlopie… Trzyma Barona na smyczy z pieniędzy…

 • GośćZosia pisze:

  Oczywiście że Baron z Kubicką !Elegancko ale też na luzie pasujące stylizacje do imprezy!

  • Gość pisze:

   Kubicka to jest ta pseudo modelka, która wszystkich Polaków od wieśniaków wyzywała, a sama się ubrać nie potrafi?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×