Pippa Middleton ledwo urodziła, a już daje mężowi popalić! James Matthews od porodu biega na posyłki w tych samych ubraniach!

Pippa Middleton James Middleton

Pippa Middleton James Middleton

James Middleton i James Matthews odwiedzają Pippę Middleton w szpitalu

Rodzina królewska nie ma w tym miesiącu czasu na złapanie oddechu. Od 12 do 14 października wszyscy bawili się na weselu księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka, którzy postanowili wyprawić trzy przyjęcia i ślubne śniadanie dla swoich gości. 15 października Meghan Markleksiążę Harry ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka, tuż przed swoim wylotem do Sydney. Również 15 października przyszło na świat pierwsze dziecko Pippy MiddletonJamesa Matthewsa.

Siostra księżnej Kate urodziła w luksusach na oddziale w Lindo Wing, należącym do St Mary’s HospitalLondynie. Za noc w tym przybytku trzeba zapłacić blisko 30 tysięcy złotych, ale biorąc pod uwagę majątek Pippy i jej męża, są to po prostu drobne na szkolne śniadanie. Jej synek przyszedł na świat w okolicach popołudnia i dostał podobno najwyższą ilość punktów w skali Apgar.

Jego ojciec powinien za to dostać medal za cierpliwość, bo Pippa chyba nieźle daje mu popalić. Matthews został przyłapany w poniedziałek, podczas wnoszenia do szpitala dwóch toreb z „oporządzeniem” żony. Miał na sobie brązowe buty, jeansy i sweter narzucony na jasną koszulę. Wygląda na to, że był to ostatni raz kiedy mógł w spokoju odwiedzić dom, bo we wtorek przyłapano go z kolejną torbą – w starych ciuchach.

Przyłapano również Jamesa Middletona, odwiedzającego siostrę i siostrzeńca na oddziale. Uśmiech nie schodził z jego twarzy i bez problemu można stwierdzić, że pękał z dumy i szczęścia. James jest podobno najbardziej rodzinnym członkiem klanu Middletonów, więc kolejny siostrzeniec do kochania, poza księciem George’m, księżniczką Charlotte i księciem Louisem na pewno go ucieszył.

Myślicie, że Kate również odwiedzi nowego członka rodziny?

Z OSTATNIEJ CHWILI: Pippa Middleton urodziła! Znamy płeć dziecka!

Pippa Middleton trafiła do szpitala! Będzie rodziła w niewiarygodnych luksusach. Tak dobrze nie miała nawet Kate!

Pippa Middleton w samym bikini i z ogromnym ciążowym brzuchem paraduje po plaży! Niesamowity widok!


Pippa Middleton posłała męża po torbę do domu

Pippa Middleton posłała męża po torbę do domu

James Matthews przed Lindo Wing w Londynie

James Matthews przed Lindo Wing w Londynie

James Matthews przed Lindo Wing w Londynie

James Matthews przed Lindo Wing w Londynie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×