Piotr Lato w „The Voice of Poland”! Na casting zabrał partnerkę. Tak po 20 latach zmienił się amant z „Big Brothera”

Piotr Lato

Piotr Lato

The Voice of Poland 12. Piotr Lato z partnerką, Karoliną Charko, w obsadzie show. Jak dziś wygląda amant z Big Brothera? Zobacz, jak się zmienił i kto skradł jego serce.

Już w sobotę startuje 12. edycja The Voice of Poland. Podczas Przesłuchań w Ciemno przed trenerami zaśpiewa niemal stu uczestników wyłonionych spośród kilku tysięcy chętnych. Precastingi udało się przejść m.in. Piotrowi Lato. Wytrawni widzowie doskonale pamiętają go z programu Big Brother, w którym startował niespełna 20 lat temu.

Piotr Lato z partnerką w The Voice of Poland 12

Wierni fani programu The Voice of Poland mogą go pamiętać z pierwszej edycji muzycznego show TVP2. Mimo że w trakcie jego ówczesnego występu nie odwrócił się żaden trener, udział w show okazał się szczęśliwy. Na planie Piotr poznał obecną ukochaną.

Karolina Charko również była uczestniczką programu i udało się jej dojść aż do ćwierćfinału. W sobotnim odcinku muzykalna para zaśpiewa utwór Stitched Up Herbiego Hancocka i Johna Mayera.

Co ciekawe Karolina wystąpiła także gościnnie na płycie Piotra Dust Bowl Desert Night Fantasies, która ujrzała światło dzienne w maju tego roku.

W naszym wideo Karolina i Piotr opowiadają o początkach swojego związku, a my przypominamy ich występy z pierwszej edycji The Voice of Poland.

Jak parze pójdą Przesłuchania w Ciemno najnowszej odsłony talent show? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2. Będziecie im kibicować?


Piotr Lato i Karolina Charko w The Voice of Poland 12

Piotr Lato i Karolina Charko w The Voice of Poland 12

Piotr Lato i Karolina Charko w The Voice of Poland 12

Piotr Lato i Karolina Charko w The Voice of Poland 12

Piotr Lato w Big Brotherze

Piotr Lato w Big Brotherze

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf dobre geny zostają do starości wyszczekana a ten wyszczekany nie wydaje m4 się ale przynajmniej cos się dzieje nie gada z byle czym obejrzymy zobaczymy i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×