Ojciec Lary Gessler to niezły przystojniak! Nic dziwnego, że Magda Gessler oszalała na jego punkcie!

Lara Gessler ojciec rodzice

Lara Gessler ojciec rodzice

Magda Gessler słynie z ognistego temperamentu. Naczelna kreatorka smaku jest gorącokrwista nie tylko w kuchni, ale i w życiu osobistym. Swego czasu rozkochała w sobie Piotra Gesslera, ojca Lary. Zobaczcie, jaki z niego przystojniak. 

Magdy Gessler chwali się w sieci posiadaną rodziną paczłorkową. Ma dwoje dzieci, syna Tadeusza Mullera i córkę Larę Gessler. Syna ma z pierwszego małżeństwa z Tadeuszem Mullerem, a Lara, to owoc jej miłości do restauratora Piotra Gesslera.

Zobacz: Mąż Anny Kalczyńskiej wzrokiem pożerał jej piersi na sopockiej plaży! Para nie powstrzymała namiętności! Zdjęcie podbija sieć

Z tego, co gwiazda pokazała ostatnio na swoim Instagramie wynika, że Lara ma świetny kontakt ze swoim ojcem, a ona sama jest z tego bardzo dumna. Zdjęcie, które opublikowała, pokazuje ojca i córkę w objęciach, a oboje są uśmiechnięci. Piotr Gessler, jak widać, jest bardzo przystojnym mężczyzną, nic więc dziwnego, że udało mu się skraść serce Magdy.

I to jest pełnia szczęścia ….#lara_gessler i tata …cudowna relacja pełna miłości …. jestem wzruszona …#piotrgessler #gesslerchallenge #gessler #tadeuszmuller …. paczlorkowa rodzina … brawo my .., zachwycona mama #mg#besos #tvn ##polskadziewczyna – podpisała fotografię.

Zobacz: Naga Maja Sablewska przyłapana podczas opalania się na hamaku w ogrodzie! Jej ojciec aż zaniemówił z wrażenia!

Kim jest Piotr Gessler, ojciec Lary Gessler?

Piotr Gessler był drugim mężem Magdy Gessler, jest ojcem Lary.  Nie udziela się medialnie, nie bywa na salonach. Prowadzi swoje biznesy i na nich się skupia, po rozwodzie z Magdą Gessler zostawił jej restaurację U Fukiera. Choć mówi się, że nadal ma w niej udziały. To on rozbudził w gwieździe fascynację światem kulinariów.

Ich romans był zakazany, Piotr był bowiem w tym czasie, jak zaczął się spotykać z przyszłą żoną, mężem Marty Gessler. To dla Magdy rozwiódł się. Piotr Gessler zafascynował ją swoją niezależnością i pasją.

Magda Gessler i Piotr Gessler

Magda Gessler i Piotr Gessler

Lara Gessler pokazała ojca. Internauci komentują

Z publikacji wyraźnie wynika, że relacje ojca i córki są więcej niż poprawne, jest to układ pełen miłości i wzajemnego zaufania. Na piękne zdjęcie sielanki rodzinnej natychmiast zareagowali fani Magdy Gessler:

  • To jest piękne że pomimo różnych dróg wyborów, pozostaje ciepła relacja tak zwyczajnie po ludzku… Jest Pani wspaniała mamą, przyjaznym człowiekiem wielu powinno brać przykład. Pozdrawiam Pani Magdo…
  • Córunia tatusia, i b.podobna.Cudownie wyglądacie razem.
  • Piękne, i noski maja identyczne.
  • Cudne zdjęcie – piszą internauci.

To wspaniałe, że pomimo rozwodu, różnych dróg, pewnie wielu problemow, w rodzinie Magdy Gessler panują tak dobre relacje. Podziwiamy.

Zobacz: Co Martyna Wojciechowska włoży na ramówkę TVN-u? Gwiazda pokazała trzy zdjęcia i poprosiła fanów o pomoc


Lara Gessler z ojcem Piotrem Gesslerem

Lara Gessler z ojcem Piotrem Gesslerem

Lara Gessler z rodzicami – Magdą i Piotrem

Lara Gessler z rodzicami – Magdą i Piotrem

Lara Gessler z ojcem Piotrem

Lara Gessler z ojcem Piotrem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×