Szukaj

Peja najpierw podzielił się rodzinną sesją przed choinką, a potem wrzucił zdjęcie całkiem rozebranej Mikołajki. Ten to potrafi namieszać

Peja

Peja

Peja zaszokował internautów, kiedy opublikował na swoim Instagramie zdjęcie całkiem rozebranej Mikołajki. Tuz przedtem pochwalił się rodzinnym kadrem i złożył fanom życzenia świąteczne. Zobaczcie.

Peja, czyli Ryszard Waldemar Andrzejewski, jeden z najbardziej kultowych twórców na polskiej scenie rapowej, jak wiele innych gwiazd podzielił się z internautami uroczym zdjęciem przed choinką. Pozuje na nim razem z partnerką i dwojgiem dzieci. W latach 90. poznał swoją przyszłą żonę Monikę, z którą ożenił się po czterech latach narzeczeństwa. Kilka lat później się rozwiedli. W 2012 roku raper ożenił się ze swoją menadżerką i wieloletnią narzeczoną Pauliną Stefańską. Wychowują dwoje dzieci: córkę Lilię, która urodziła się w 2013 roku i syna Hugo, który przyszedł na świat w 2018.

Opatrzył kadr obszernym cytatem z Maxa Ehrmanna, a następnie złożył wszystkim życzenia.

Kochani! Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Miłości, ciepła, uśmiechu i nadziei. Tego wszystkiego życzy Wam nasza Czwórka.

Słynny raper jednak nie byłby sobą, gdyby odrobinę nie namieszał w sieci. Po słodkim kadrze rodzinnym na jego profilu pojawiło się mocno szokujące zdjęcie jego rozebranej partnerki. W tle telewizor, na którym widać zszokowanego Kevina ze słynnej komedii.

Peja pokazał rozebraną partnerkę

W pierwszy dzień świąt Peja opublikował kontrowersyjną fotografię. Widać na nim ubraną jedynie w stringi i czapkę Mikołaja kobietą. Przeciąga się przed telewizorem, na którym widać kadr z filmu Kevin sam w domu. Mina głównego bohatera adekwatna do sceny.

Jak tam? Kevin był oglądany? – zapytał fanów.

Czy internauci oglądali kultową komedię? Nie ma wątpliwości. Z komentarzy wynika, że to już tradycja w wielu polskich domach.

  • No jasne A ty Rychu oglądałeś?
  • W tym roku z powodu pandemii nawet starzy Kevina w domu zostali.
  • To już taka tradycja świąteczna.
  • No raczej.
  • Obowiązkowo.
  • Tradycja niczym brak śniegu w Poznaniu.

Jeden z użytkowników chciał zaspokoić ciekawość i zapytał, czy na zdjęciu jest żona rapera. Ten odpowiedział tak, że niejedna kobieta pozazdrości Paulinie takiego małżonka:

Nie. Żona wyglada dużo lepiej – skwitował krótko.

A wy, oglądaliście Kevina?


Peja - Boże Narodzenie 2020

Peja - Boże Narodzenie 2020

Peja i Maciej Myszkowski zostali przyjaciółmi

Peja i Maciej Myszkowski zostali przyjaciółmi

Peja z córką

Peja z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×