Szukaj

Paulina Krupińska wrzuciła rozkoszne zdjęcia z wakacji. Sebastian z córką to sama słodycz. Jest też ona w obiektywie męża

Pauliną Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Pauliną Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska zabrała rodzinę na urlop do Grecji i od czasu do czasu dzieli się z fanami pięknymi fotografiami ze wspólnych chwil. Tym razem opublikowała najsłodsze zdjęcie Sebastiana Karpiela-Bułecki i ich córki, Antosi. Internauci komentują.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka już dawno zostali okrzyknięci najpiękniejszą parą w polskim show-biznesie, a do tego tworzą zgrany duet od 2014 roku. Po kilku latach razem postanowili się pobrać. Wszystko bez zbędnego medialnego szumu. Uroczystość była wielką tajemnicą, a o tym, że ten ważny dzień mają już dawno za sobą, poinformowali na swoim Instagramie, chwaląc się zdjęciem obrączek.

Wspólnie wychowują dwójkę dzieci. Ich córeczka Antonina ma już 5 lat, a jej młodszy brat Jędrzej to uroczy trzylatek. Paulina na co dzień pracuje w Warszawie. Jest jedną z prowadzących program śniadaniowy Dzień Dobry TVN. Prezenterka do obsady dołączyła kilka miesięcy temu, ale z miejsca zyskała sympatię wszystkich telewidzów. Paulina prężnie prowadzi także swoje social media i to tam właśnie pokazała najbardziej uroczy kadr.

Paulina Krupińska pokazała zdjęcie męża i córki. Co piszą internauci?

Paulina Krupińska na początku marca zadebiutowała w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Razem z Damianem Michałowskim regularnie pojawia się na wizji i uprzyjemnia widzom poranki. Przyszedł jednak na urlop, na który wybrała się z najbliższymi do słonecznej Grecji.

Na wakacjach powstają piękne zdjęcia, którymi prezenterka dzieli się na Instagramie. Było już takie z synkiem, a potem z córeczką, kiedy dryfowały razem w dmuchanym kole na tle cudnych widoków.

Dzisiaj jednak podzieliła się najsłodszym ujęciem. Na fotografii widzimy Sebastiana i Antosię. Ojciec z córką dzielą się sokiem. Kadr jest pełen miłości.

Jaka scenę Wam to przypomina?
#towlasniemilosc#tataicorka #familytime #love – zapytała fanów prezenterka.

Na odpowiedź nie musiała długo czekać. Internauci zgodnym chórem twierdzą, że ujęcie przypomina im scenę z filmu Zakochany kundel. Inni komplementują tatę i córkę.

  • Cudne ujęcie, pełne miłości.
  • Największa miłość.
  • Piękne.

A wam, jak się podoba zdjęcie Sebastiana i córki?


Sebastian Karpiel-Bułecka z córką

Sebastian Karpiel-Bułecka z córką

Paulina Krupińska w obiektywie męża

Paulina Krupińska w obiektywie męża

Paulina Krupińska w Grecji

Paulina Krupińska w Grecji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×