NewsyPaulina Krupińska ukrywała twarz córki, a Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał Antoninę w całej okazałości. Jak wygląda 7-latka?

Paulina Krupińska ukrywała twarz córki, a Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał Antoninę w całej okazałości. Jak wygląda 7‑latka?

Karpiel-Bułecka pokazał córkę
Karpiel-Bułecka pokazał córkę
Elwira Szczepańska

01.10.2022 23:30, aktual.: 01.10.2022 23:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulina Krupińska, wchodząc do świata show-biznesu, zdobyła nie tylko tytuł najpiękniejszej Polki, ale przede wszystkim znalazła miłość swojego życia. Dwa lata po tym jak została Miss Polonia, poznała Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Para przez długi czas nie potwierdzała doniesień o swojej relacji. 26 lipca 2018 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w Zakopanem.

Krupińska i Karpiel-Bułecka doczekali się dwojga dzieci – w 2015 roku na świat przyszła Antonina, a dwa lata później Jędrzej. Co jakiś czas dumna mama dzieli się z internautami zdjęciami uroczych pociech, ale nie pokazuje ich twarzy. Jak się okazuje, takich oporów nie ma ich tata.

Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał twarz córki. Jak wygląda Tosia?

Choć zarówno Krupińska, jak i Karpiel-Bułecka są bardzo znani, a ich praca wiąże się z publicznymi występami, starają się wieść życie z dala od blasku fleszy. Trudno ich spotkać na ściankach, bo prezenterka Dzień dobry TVN zazwyczaj jest sama lub z partnerem telewizyjnym Damianem Michałowskim.

Paulina Krupińska jest bardzo aktywna w social mediach, ale nie pokazuje twarzy Tosi i Jędrzeja w mediach społecznościowych. W wyznała, że dba o prywatność dzieci, bo chce, by w odpowiednim czasie same zdecydowały, czy chcą być osobami publicznymi. Innego zdania zdaje się być Sebastian Karpiel-Bułecka, który na najnowszym zdjęciu na Instagramie zapozował z córką. Wspólnie wybrali się na góralskie wesele.

Idziemy se z córeczką na wesele. Tosia nosi obrączki, a ja starosta - napisał pod fotografią.

Fotografia ma niesamowity klimat. W tle góry, ojciec i córka w góralskich strojach. Do tego Tosia wpatrzona w tatę, jak w obraz. Internauci nie mogli wobec takiej publikacji przejść obojętnie:

 • Tosia caly tatunio okej do pasa.
 • Tak sobie myślę... Kto tu gra w tym duecie pierwsze skrzypce.
 • Cudownie wyglądacie w tych strojach góralskich!
 • Tosia bardzo podobna do Taty, oczywiście bez urazy dla żony bo to piękna kobieta.
 • Odpowiedzialne zadanie.., wyglądacie przepięknie , a to co jest piękne podtrzymywanie tradycji i przekazywanie jej z pokolenia na pokolenie ! - piszą zachwyceni.

Też uważacie, że Tosia to cały tata?

 • Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał córkę
 • Paulina Krupińska z córką
 • Paulina Krupińska pokazała nowe zdjęcie córki
 • Paulina Krupińska - córka Antonina
 • Paulina Krupińska z córką
 • Sebastian Karpiel-Bułecka z córką
 • Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał córkę
[1/7] Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał córkę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także