Paulina Krupińska cierpi dla urody. Pokazała twarz w trakcie bardzo inwazyjnego zabiegu. To nie są zdjęcia dla wrażliwych! Boli od samego patrzenia

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska zdecydowała się odwiedzić gabinet kosmetyczny i poddać serii zabiegów na twarz. Pokazała zdjęcia dla osób o silnych nerwach. Może zaboleć od samego patrzenia. 

Paulina Krupińska to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Jej przygoda z mediami zaczęła się znacznie wcześniej. Przed kamery trafiła zaraz po tym, jak zdobyła tytuł Miss Polonia. Długo współpracowała z Telewizją Polską, a nawet pojawiała się w Pytaniu na śniadanie, gdzie miała swój własny cykl. Dopiero z czasem związała się z obecnym pracodawcą i zaczęła prowadzić Dzień Dobry TVN.

W śniadaniówce pracuje już niemal trzy lata i tworzy świetny duet z Damianem Michałowskim. Prezenterzy wprowadzili do programu powiew świeżej energii i szybko zyskali sobie sympatię widzów. Paulinie z powodzeniem udaje się łączyć pracę z życiem prywatnym. Z mężem Sebastianem Karpielem-Bułecką doczekali się dwojga dzieci.

Zakochani rzadko bywają razem na salonach i branżowych imprezach, przez co często można przeczytać o tym, że przechodzą kryzys. Ostatnio informacje te zdementował wokalista w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Plotki to tylko plotki. My najlepiej wiemy jak jest. Ludzie zawsze plotkowali, będą plotkować, tak jest skonstruowany świat. Nie mam do końca na to wpływu. My wiemy jak jest w naszym domu. Jest nam dobrze, żyjemy w spokoju i oby tak było dalej.

Paulina Krupińska z igłami wbitymi w twarz

Paulina Krupińska nie bez powodu zdobyła przed laty tytuł Miss Polonia. Gospodyni Dzień Dobry TVN pomimo tego, że lata lecą nieustannie zachwyca urodą i figurą. Wiadomo, że jak każda kobieta uwielbia o siebie dbać. Regularnie nie tylko odwiedza fryzjera, ale też korzysta z dobrodziejstw gabinetów kosmetycznych. Właśnie pochwaliła się w sieci wizytą w salonie. Najpierw pokazała mniej inwazyjne zabiegi, a później internauci mogli zobaczyć jej twarz i szyję całe w igłach.

Paulina opisała i opowiedziała, na czym polega zabieg. Pomimo tego, że miała w twarzy ogromną ilość igieł, to nie wyglądała jakby szczególnie jej przeszkadzały, czy bolały. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Znacie ten zabieg? Nas rozbolało od samego patrzenia.


Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×