Szukaj

Ksiądz komentuje ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki! „Poprosili mnie, abym…”

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka wzięli ślub?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są szczęśliwymi rodzicami Antosi. Oboje bardzo strzegą prywatności zarówno swojej, jak i swojego dziecka. Modelka bardzo szybko wróciła do pracy po porodzie. Sebastian również sporo koncertuje. Oboje mogą liczyć na pomoc rodziny przy opiece nad córką Antoniną. Pomimo tego, że zarówno Sebastian, jak i Paulina są osobami publicznymi, prawie wcale nie pokazują się razem na imprezach branżowych. Media od dawna zastanawiają się nad tym, czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub. Modelka już raz skomentowała te doniesienia.

Zobacz: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub? Ta odpowiedź modelki może zadziwić

Jednak media nie rezygnują z próby rozwiązania tej zagadki. Twoje Imperium postanowiło dowiedzieć się czegoś od ks.Jacka Moli – proboszcza rodzinnej parafii Sebastiana w Kościelisku niedaleko Zakopanego. Właśnie tam odbył się chrzest Antosi:

O to, czy był ślub, czy dopiero będą zapowiedzi, proszę pytać samych zainteresowanych. Ponieważ poprosili mnie, abym zachował dyskrecję. 

Wygląda na to, że informacja na temat ślubu tej pary może być jedną z największych tajemnic jeszcze przez długi czas 🙂 O swoim ślubie nie chcą informować mediów również Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak czy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka z córką Antoniną na spacerze

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są już po ślubie?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka z córką Antoniną na spacerze

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są małżeństwem?


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×