NewsySzokujące wyznanie Sebastiana Karpiela- Bułecki: "Ciągnie mnie do bab"

Szokujące wyznanie Sebastiana Karpiela- Bułecki: "Ciągnie mnie do bab"

Sebastian Karpiel-Bułecka u Kuby Wojewódzkiego o porodzie Pauliny Krupińskiej
Sebastian Karpiel-Bułecka u Kuby Wojewódzkiego o porodzie Pauliny Krupińskiej
Natalia Brzostowska

17.11.2015 10:55

Sebastian Karpiel Bułecka i Paulina Krupińska niedawno zostali rodzicami. Oboje nie ukrywają faktu, że przeżywają teraz jeden z najlepszych okresów swojego życia. Muzyk w wielu wywiadach opowiadał o tym, jak mała Antonina przewróciła jego życie do góry nogami.

Lider zespołu Zakopower niedawno był gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Podczas wywiadu szczerze odpowiadał na pytania showmana Nie straszne mu było nawet zademonstrowanie tego, jak opiekuje się swoją kilkumiesięczną córeczką. Wojewódzki postanowił podpytać muzyka również o życie miłosne. Karpiel-Bułęcka odważnie zadeklarował, że zamierza być wierny modelce, jednocześnie nie zaprzeczając, że podobają mu się również inne kobiety:

Oczywiście, że ciągnie mnie do bab, jestem normalnym zdrowym facetem. Ale będę bardzo pracował nad tym, by był to związek do końca życia.

Odkąd muzyk związał się z Pauliną Krupińską zainteresowanie mediów i społeczeństwa ich osobami wzrosło. Sebastian Karpiel-Bułecka udziela dziesiątek wywiadów, w których dziennikarze wciąż pytają o ich życie intymne. Jak odniósł się do pytania odnośnie życia z partnerką bez ślubu kościelnego, będąc jednocześnie praktykującym katolikiem?

Nikt z nas nie jest święty i zawsze ma szansę naprawienia tego, co nie jest zgodne w życiu z nauką Kościoła

Siłą Sebastiana Karpiela-Bułecki, która gwarantuje mu sympatię odbiorców może być szczerość w udzielanych odpowiedziach.

A Wy lubicie tę parę?

Paulina Krupińska w sukni Paprocki&Brzozowski, stylizacje gwiazd na gali Flesz Fashion Night 2015
Paulina Krupińska w sukni Paprocki&Brzozowski, stylizacje gwiazd na gali Flesz Fashion Night 2015
Sebastian Karpiel-Bułecka
Sebastian Karpiel-Bułecka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także