Paulina Krupińska i Karpiel-Bułecka jadą w podróż poślubną. Dokąd? Dwa lata czekali na swój miesiąc miodowy

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka będą świętować drugą rocznicę ślubu. Jakie mają plany na ten dzień? Czy myślą o trzecim dziecku?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się w tajemnicy. O tym, że ślub już za nimi, poinformowali tuż po tym, jak złożyli przysięgę. W mediach społecznościowych opublikowali zdjęcia, na których eksponują obrączki.

Uroczystość odbyła się w górach, a para miała na sobie stroje nawiązujące do tradycji. Pani młoda do białej sukni ślubnej dobrała czerwone korale i dopasowane kolorystycznie kolczyki, Sebastian zaś zrezygnował z tradycyjnego garnituru, występując w góralskim ubraniu.

Paulina Krupińska o drugiej rocznicy ślubu. Gdzie ją spędzą?

Paulina Krupińska i jej mąż wkrótce będą świętować drugą rocznicę ślubu. Prowadząca Dzień Dobry TVN o planach na ten dzień opowiedziała w rozmowie z Party. Wyjawiła, że nie będą szukać dla siebie prezentów. Chcą wyruszyć w zaległą podróż poślubną. Wybiorą polskie morze, Bieszczady albo Mazury:

Od paru miesięcy jesteśmy cały czas z dziećmi i chcemy wreszcie być sami jako mąż i żona.

W tym samym czasie ich dzieci, Jędrek i Tosia, pojadą na wycieczkę z ich dziadkami.

Paulina Krupińska o trzecim dziecku

Paulina i Sebastian nigdy nie ukrywali, że myślą o trzecim dziecku. Muzyk w jednym z wywiadów powiedział, że chciałby zostać ojcem do 45. roku życia. Czy oznacza to, że ich rodzina wkrótce się powiększy? Krupińska mówi, że na razie ta granica będzie się przesuwać:

Fajne mamy te dzieciaki i świetnie by było, jakby jeszcze jedno dziecko dołączyło do naszej rodziny. Jedyne, co nas na razie ogranicza, to wygoda i lenistwo. Jest nam dobrze w tym momencie, w którym jesteśmy, ale marzenia i plany są – dodaje Krupińska w rozmowie z dwutygodnikiem.

Trzymamy kciuki za realizację wszelkich planów i postanowień.


Paulina Krupińska z mężem

Paulina Krupińska z mężem

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka – Ukryta gra, premiera filmu

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka – Ukryta gra, premiera filmu

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×