Paulina Holtz pilnie trafiła na SOR. Ból był nie do zniesienia. Wiadomo, w jakim jest stanie

Paulina Holtz - dlaczego zbiera rzeczy ze śmietnika?

Paulina Holtz - dlaczego zbiera rzeczy ze śmietnika?

Paulina Holtz trafiła na SOR. Aktorka o wszystkim poinformowała w sieci. Poczuła ostry ból, który wymagał pomocy medyków. Jak się czuje? W jakim jest stanie?

Paulina Holtz to aktorka, która wielką sławę zyskała dzięki swojej roli w serialu Klan. Po raz pierwszy pokazała się szerszej publiczności w 1997 roku – to właśnie wtedy został wyemitowany pierwszy odcinek hitowej telenoweli, która do dziś przyciąga przed telewizory sporą liczbę wiernych fanów. Gwiazda w formacie wcieliła się w Agnieszkę Lubicz, a jej umiejętności aktorskie szybko dostrzegli także producenci innych telewizyjnych hitów. Dzięki temu mogliśmy ją oglądać również w Na dobre i na złe czy Kryminalnych.

Paulina na planie poznała również miłość swojego życia. Od wielu lat jest związana z operatorem, Markiem Nowakowskim. Para nie zdecydowała się jednak na ślub. Wiadomo, że aktorka nie jest zwolenniczką małżeństwa i formalizacji relacji, jednak ich związek ma się wręcz doskonale. Udało im się stworzyć piękną rodzinę i wspólnie wychowują dwie córeczki: Antosię i Marcysię. Gwiazda nieczęsto opowiada w mediach o swoich pociechach. Kilka miesięcy temu fani masowo gratulowali jej kolejnej ciąży.

Paulina Holtz trafiła na SOR. Co się stało?

Aktorka bardzo rzadko udziela wywiadów, tylko raz zdecydowała się na sesję okładkową z córeczkami, jednak dziewczynki miały twarze zasłonięte okularami. Sama również niezbyt często opowiada o tym, co się dzieje w jej życiu prywatnym. Najwięcej można się dowiedzieć o jej poczynaniach z Instagrama, który prowadzi z wielkim zaangażowaniem.

Gwiazda w jednej z ostatnich publikacji pokazała zdjęcie ze szpitala i poinformowała, że rano trafiła na oddział ratunkowy miejscowego szpitala. Ostry ból ucha spowodował, że potrzebowała szybkiej pomocy medyków.

Ranek w charakterze zebry spędziłam dziś na SORze. Powirusowe zapalenie ucha wypędziło mnie już w nocy na ostry dyżur, ale nie było lekarza, więc przyjechałam rano – napisała na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Praca&Pasja (@paulina_holtz)

W całej tej trudnej sytuacji aktorki nie opuszczał jednak dobry humor i podczas oczekiwania na konsultację, postanowiła stworzyć listę Top 10, w której umieściła najsilniejsze bóle.

Ból ucha jest zdecydowanie w top 10 najgorszych bólów (nie licząc oczywiście naprawdę poważnych chorb czy urazów). Ból zębów. Ból porodowy. Rwa kulszowa. Co jeszcze? Tak sobie tworzę te listę, żeby oderwac myśli od lewej strony mojej głowy.

Pod postem gwiazda mogła liczyć na ogrom wsparcia od swoich fanów. Nie szczędzą jej miłych komentarzy i życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia. Aktorka zdradziła także, że jeszcze narzeka na ból, ale czuje się już znacznie lepiej.


Paulina Holtz trafiła na SOR

Paulina Holtz trafiła na SOR

Paulina Holtz - wystawa

Paulina Holtz - wystawa "Ikony"

Paulina Holtz

Paulina Holtz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×