Szukaj

Paula Tumala jak Jennifer Lopez. Modelka odkryła patnent gwiazdy na piękne włosy

Paula Tumala, Jennifer Lopez

Paula Tumala, Jennifer Lopez

Paula Tumala jak Jennifer Lopez? Gwiazda odkryła sekret J.Lo na piękne, sprężyste i wytrzymałe włosy. Po ciąży poszukiwała specjalisty, który zająłby się jej fryzurą. O szczegółach opowiedziała w Super Expressie.

Na początku roku u Pauli Tumali wydarzyła się ogromna rewolucja. Kilka miesięcy temu została mamą bliźniaczek – Nadii i Anstazji. Po porodzie w pełni poświęciła się macierzyństwu. Dzieci stały się dla niej priorytetem. W codziennych obowiązkach może liczyć na wsparcie ukochanego, Karola, i swojej mamy. Ostatnio skorzystała z ich pomocy, gdy wybrała się do salonów beauty.

Jak Paula Tumala dba o włosy po ciąży?

Piękna modelka odwiedziła zaprzyjaźnioną kosmetyczkę, która zadbała o jej dłonie i twarz. Teraz przyszła pora na fryzjera, do którego w normalnych warunkach zmysłowa blondynka miała wybrać się jeszcze w marcu. Zanim jednak Tumala wygodnie rozsiadła się w fotelu u swojego ulubionego stylisty fryzur, rozpoczęła kurację kosmetykami, na punkcie których oszalały największe światowe gwiazdy.

Modelka, której popularność w kraju i za granicą przyniósł słynny występ na Eurowizji w 2014 roku, nie ukrywa, że po porodzie jej włosy wymagały regeneracji. Były suche, szorstkie i matowe. Wybór odpowiednich produktów do pielęgnacji z czasem przyniósł imponujące efekty. Nadał blasku, sprężystości i wytrzymałości.

Po ciąży włosy straciły kondycję, ale pielęgnacja GL zregenerowała je na tyle, że podjęłam decyzję o zagęszczeniu włosów. Już nie mogę się doczekać. Zabieg wykona Bogna Pisanko właścicielka polskiej filii włoskiej marki. – zdradziła modelka w rozmowie z „Super Expressem”.

Okazuje się, że Paula Tumala przez cały czas trwania kwarantanny pielęgnowała włosy produktami GL, które w swojej kosmetyczce mają Jennifer Lopez i Salma Hayek. Obie gwiazdy są synonimem klasy i stylu. J.Lo ma 51 lat i tym, czym zwykle ujmuje swoich odbiorców, są jej imponująco gęste i zadbane włosy. Podobnie jest w przypadku Salmy, żony jednego z najbogatszych ludzi na świecie – francuskiego biznesmena Françoisa-Henriego Pinaulta.

Tumala w Super Expressie pochwaliła się, że wkrótce wybierze się do Poznania, gdzie pod okiem fachowca przejdzie metamorfozę na miarę J.Lo.

Okres ciąży, poród i karmienie bardzo osłabiły mój układ hormonalny i tak obciążony przez chorobę tarczycy. Skutkiem tego niestety jest to, że włosy które zawsze były najważniejszym dla mnie atrybutem kobiecości znacznie się osłabiły, a do tego pandemia, która spowodowała zamknięcie salonów, bo już w marcu miałabym zagęszczone włosy dlatego czekam na otwarcie i od razu jadę do Poznania do Great Lengths Poland.

Czekamy na efekt ostateczny, choć już teraz można śmiało stwierdzić, że kuracja metodą stosowaną przez światowe gwiazdy robi wrażenie.


Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala u fryzjera

Paula Tumala u fryzjera

Jennifer Lopez na imprezie po Oscarach 2020

Jennifer Lopez na imprezie po Oscarach 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×