Paula Tumala ma teraz krótkie włosy! Na widok jej nowej fryzury oczy wyskakują z orbit! To inna osoba!

Paula Tumala nowa fryzura

Paula Tumala pokazała się w krótkich włosach! Seksbomba przeszła sporą metamorfozę na potrzeby nowej kampanii reklamowej. Internauci nie mogą się jej nachwalić.

Pauli Tumali nie trzeba przedstawiać entuzjastom kobiecych wdzięków. Modelka ma jedno z najpiękniejszych ciał w polskim show-biznesie. Swoimi rozbieranymi zdjęciami rozpala męskie zmysły do czerwoności. Zarówno nastolatkowie, jak i dojrzali panowie marzą o choć krótkim spotkaniu z seksbombą o szczerozłotym sercu. Nie jest tajemnicą, że słynna „Słowianka Donatana”, z wielką chęcią wspiera szczytne cele. Jakiś czas temu na jedną z aukcji charytatywnych oddała swoją słynną spódniczkę, w której ubijała masło na scenie na Eurowizji 2014 w Kopenhadze.

Śliczna Paula chętnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Często na potrzeby komercyjnych projektów zmienia fryzury. Jej plastyczna uroda idealnie pasuje do długich, krótkich, ciemnych i jasnych włosów, czego potwierdzeniem jest kolejna metamorfoza, jaką Tumala pochwaliła się na Instagramie.

Modelka wystąpiła w kampanii sklepu z perukami Kajetana Góry. Na potrzeby sesji Paula założyła na głowę jedną z fryzur dostępnych w asortymencie marki Hair Box. W krótkich, stylowo ułożonych blond włosach wyglądała wręcz obłędnie, co zresztą zauważyli internauci obserwujący jej popularny w sieci profil:

  • Ejjjj, ale zupełnie inaczej, też pięknie, ale bardziej dojrzale.
  • Pięknej we wszystkim pięknie!
  • Wow! Super ci w tych włosach!
  • Zupełnie inaczej wyglądasz aż trudno poznać. Ale generalnie na plus taka dziewczyna z czasów Beverly Hills 90210.
  • Taka Magda Mołek.

Mamy dobrą wiadomość dla fanów najnowszej fryzury Pauli. Peruka, którą zaprezentowała na zdjęciach, jest dostępna w sprzedaży online i kosztuje 10 tysięcy złotych.

Zobacz: To już nie są żarty! Dramatycznie zachudzona Céline Dion budzi lęk swoim wyglądem w tiulowym wampirzym płaszczu!

Zobacz: Céline Dion walczy z anoreksją? Gwiazda oficjalnie skomentowała swój stan zdrowia

Zobacz: Céline Dion ściągnęła Michała Szpaka do Las Vegas! Za kilka dni wydarzy się coś niesamowitego!


Paula Tumala w krótkich włosach

Paula Tumala w krótkich włosach

Paula Tumala ma krótkie blond włosy

Paula Tumala ma krótkie blond włosy

Paula Tumala i jej wielki biust na wyborach Mistera Polski 2018

Paula Tumala i jej wielki biust na wyborach Mistera Polski 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×