Ona mieszka w pałacu! Młodziutka partnerka miliardera pokazała, jak bawi się z dzieckiem w udekorowanym na święta salonie. Przepych to mało powiedziane

Patrycja Tuchlińska pokazała salon

Patrycja Tuchlińska pokazała salon

Patrycja Tuchlińska pokazała wideo z synkiem i udekorowany na święta dom. Przepych i luksus to pierwsze co rzuca się w oczy. Jak wygląda wnętrze?

Patrycja Tuchlińska od 2018 roku jest partnerką starszego o 48 lat biznesmena i miliardera – Józefa Wojciechowskiego. Mężczyzna jest szefem holdingu budowlanego JW Construction i przez lata zgromadził majątek, którego wartość wyceniana jest na miliard złotych. Obecnie sporo miejsca w prasie poświęca się najnowszej, budzącej wiele kontrowersji wśród ekspertów budowlanych inwestycji, za którą stoi Wojciechowski. Mowa o warszawskim osiedlu Bliska Tower, które powstaje na granicy Śródmieścia i Woli.

Patrycja i Józef prowadzą ociekające luksusem życie, którym modelka chętnie chwali się w social mediach. Oboje mają słabość do egzotycznych miejsc i hoteli, w których doba kosztuje majątek. W ubiegłym roku ich życie zmieniło się o 180 stopni, ponieważ na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko.

Nowiną Tuchlińska pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z synkiem w luksusowej willi.

Przede mną nowy rozdział. Macierzyństwo. Już rozumiem, jak łatwo można stracić głowę dla dziecka – napisała otoczona czerwonymi różami.

Patrycja Tuchlińska pokazała dom udekorowany na święta. Luksus aż kapie

Patrycja Tuchlińska w święta pokazała fanom wideo, a którym bawi się z synkiem. Jednak uwagę kradnie wnętrze. Ona naprawdę mieszka w pałacu! Przestronny salon został udekorowany kilkoma choinkami, wszędzie widać klimatyczne światełka, a na stoliku stoi piękny czerwony bukiet. Wnętrze jest naprawdę luksusowe.

Przy dziecku wystarczy chwila nieuwagi…  #merrychristmas – napisała.

Pod postem zaroiło się od życzeń świątecznych od internautów. Nie da się ukryć, że takiego życia, jakie ma Patrycja, wielu może jej pozazdrościć.

Kim jest Patrycja Tuchlińska?

Patrycja Tuchlińska jest absolwentką inżynierii mechanicznej na Politechnice Wrocławskiej. Pracowała jako fotomodelka. Brała udział w pokazach mody, między innymi prezentowała ubrania Ewy Minge. Poza tym modelka uwielbia podróże. Na jej Instagramie znajdziemy zdjęcia z całego świata, od Andaluzji, przez Chorwację i Cypr, po Paryż, Dubaj i egzotyczne Karaiby. Z Józefem Wojciechowskim spotyka się od czterech lat.


Patrycja Tuchlińska pokazała salon

Patrycja Tuchlińska pokazała salon

patrycja.tuchlinska_298416262_588601869523148_4213782922068716690_n
patrycja.tuchlinska_297690833_391693733066610_275977242958839887_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×