Paris Jackson załamała się po premierze dokumentu o Michaelu Jacksonie! Jej bliscy są przerażeni

Paris Jackson Michael Jackson

Paris Jackson załamana zarzutami o pedofilię pod adresem Michaela Jacksona

Paris Jackson załamała się po premierze filmu Leaving Neverland. Nowy dokument obnażający grzechy Michaela Jacksona mocno uderzył w córkę artysty. Jak komentuje zarzuty o pedofilię stawiane zmarłemu rodzicowi? Jej najbliżsi są przerażeni reakcją gwiazdy. Co się stało?

W piątek 25 stycznia na festiwalu filmowym w Sundance na świat „spadła” prawdziwa bomba. Swoją premierę miał bowiem czterogodzinny film dokumentalny na temat Michaela Jacksona – Leaving Neverland to wstrząsający i przerażający obraz opowiadający o kontaktach zmarłego artysty z dziećmi. W dokumencie jasno i przejrzyście postawiono muzykowi zarzuty o pedofilię, a zeznania świadków i opisy wydarzeń do których miało dochodzić za życia Jacksona jeżą włosy na głowie. Amerykański show-biznes był wstrząśnięty. 4-godzinny dokument na temat wybryków Jacksona zostanie wyemitowany przez HBO. Tymczasem w sieci pojawiają się pierwsze opinie – widzowie są przerażeni tym, co zobaczyli.

  • Ten film to prawdziwy horror. Nie jest trudno uwierzyć w opowiedzianą w nim historię. Jackson był potworem – skwitował Jeff Wells zHollywood Elsewhere.
  • Jeden z chłopców dostawał od niego biżuterię za seks, z niektórymi aranżował udawane śluby – mówi w filmie Patrick Ryan z USA Today
  • Jestem w połowie czterogodzinnego dokumentu o Michaelu Jacksonie i już potrzebuję 400 pryszniców, aby znów czuć się czystym – napisał David Ehrlich z IndieWire

Film bardzo mocno odbił się na zdrowiu psychicznym córki Jacksona. Paris Jackson jest kompletnie załamana zarzutami, jakie stawia się jej ojcu. Jej przyjaciele i rodzina są przerażeni jej stanem i nie ukrywają niepokoju:

Paris jest kompletnie zrozpaczona po emisji filmu dokumentalnego o jej tacie. Otrząśnie się prędzej czy później, ale na pewno nie jest gotowa, by wypowiedzieć się przed kamerami na temat, który wciąż łamie jej serce – twierdzi Mirror Mirror

Paris niedawno wyszła ze szpitala psychiatrycznego, ma też na koncie incydenty z okaleczaniem samej siebie. Nic dziwnego, że jej bliscy żyją w strachu…

Macaulay Culkin i Michael Jackson byli blisko? Aktor po latach wyjawił kulisy ich sekretnej relacji

Film o Michaelu Jacksonie to rodzaj medialnego zabójstwa wielkiego artysty! Ujawnia przerażające fakty na temat nieżyjącego króla popu. Świat muzyczny jest w szoku!

Co działo się w willi Michaela Jacksona? Ojciec trójki dzieci ujawnia po latach traumatyczne przeżycia z Neverland!


Paris Jackson - pokaz Versace 2018

Paris Jackson - pokaz Versace 2018

Paris Jackson - LACMA 2018

Paris Jackson - LACMA 2018

Cara Delevingne i Paris Jackson Kiss całowały się na ulicy. Towarzyszyli im Macaulay Culkin i Brenda Song (BACKGRID/FORUM)

Cara Delevingne i Paris Jackson Kiss całowały się na ulicy. Towarzyszyli im Macaulay Culkin i Brenda Song (BACKGRID/FORUM)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×