Córka Otylii Jędrzejczak skończyła dwa lata! Była huczna impreza, piękny tort, ale najciekawsze jest to jak bardzo się zmieniła!

Otylia Jędrzejczak pokazała zdjęcia z drugich urodzin córki Marceliny

Otylia Jędrzejczak pokazała zdjęcia z drugich urodzin córki Marceliny

Otylia Jędrzejczak świętuje z mężem drugie urodziny swojej córki, Marceliny. Sportsmenka pochwaliła się zdjęciem z rodziną, pokazała słodką córkę i zaprezentowała fanom wypasiony tort urodzinowy. Jej córka nieźle już wyrosła i jest fanką Psiego Patrolu. Zobaczcie zdjęcie!

Otylia Jędrzejczak od lat reprezentuje Polskę w pięknym stylu, ale dopiero od dwóch sprawdza się w najważniejszej roli swojego życia. Gwiazda w kwietniu 2017 roku urodziła córeczkę Marcelinę i kompletnie oszalała na jej punkcie. W trakcie ciąży starała się trzymać media na dystans i nie epatowała błogosławionym stanem, ale od kiedy na świecie pojawiła się jej córka, Otylia chętnie chwali się piękną rodziną w social mediach. Zwykle robi to bez okazji, ale tym razem przepiękne zdjęcie, które wstawiła na Instagram, pojawiło się na nim ze specjalnego powodu.

Córka gwiazdy właśnie skończyła dwa latka, a Otylia pochwaliła się zdjęciem z Marcelinką, ukochanym i wypasionym tortem. Okazuje się, że dziewczynka jest fanką Psiego Patrolu, więc tort obowiązkowo musiał być właśnie o takiej tematyce:

Dwa lata minęły ekspresowo!!! Świat nabrał barw a każdy dzień jest ważniejszy od poprzedniego!!! Jestem wdzięczna na każdy uśmiech, każde kocham, każde przytulenia ale i także za marudzenie bo w życiu nie zawsze jest łatwo. Najważniejsze ze razem 🙂 @pawel_square #najpiekniejszechwile

W komentarzach nie zabrakło komplementów i życzeń. Jedna z fanek zauważyła również, że córeczka Otylii jest do niej niesamowicie podobna:

  • Wszystkiego najlepszego! ❤️Szczęśliwego , cudownego kolejnego roku
  • Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i dużo miłości dla córeczki ☺️ ps. Bardzo podobna do mamusi
  • Wszystkiego najlepszego dla Marcelinki ????
  • Tysiące uśmiechów i mnóstwo radości dla małej królewny!!!
  • Ale ten czas leci. Wszystkiego najcudowniejszego dla córci
  • Wszystkiego najlepszego, Marcelinko!

Pozostaje jedynie dołączyć się do życzeń.

Kim jest partner Otylii Jędrzejczak?

Ojciec małej Marceliny to Paweł Przybyła. Partner Otylii Jędrzejczak jest nauczycielem wychowania fizycznego i byłym zawodnikiem II-ligowej Cracovii w sekcji koszykówki. Para na razie nie planuje ślubu.

Zobacz: Jak Otylia Jędrzejczak radzi sobie z macierzyństwem? Gwiazda nigdy nie była tak szczera! “Każdego dnia coś mnie zaskakuje” [WIDEO]

Zobacz: Tego jeszcze nie widzieliście! Otylia Jędrzejczak wreszcie pokazała twarz swojej słodkiej córeczki! Ależ ona jest śliczna!

Zobacz: Otylia Jędrzejczak pokazała córeczkę na Instagramie. Fani zachwyceni!


Drugie urodziny córki Otylii Jędrzejczak

Drugie urodziny córki Otylii Jędrzejczak

Tort urodzinowy dla córki Otylii Jędrzejczak

Tort urodzinowy dla córki Otylii Jędrzejczak

Pierwsze urodziny córki Otylii Jędrzejczak

Pierwsze urodziny córki Otylii Jędrzejczak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×