NewsyCórka Michała Wiśniewskiego zmieniła się nie do poznania. Teraz wygląda jak gwiazda japońskiego zespołu

Córka Michała Wiśniewskiego zmieniła się nie do poznania. Teraz wygląda jak gwiazda japońskiego zespołu

Etiennette Wiśniewska w nowych włosach
Etiennette Wiśniewska w nowych włosach
Elwira Szczepańska

26.10.2021 07:40, aktual.: 26.10.2021 17:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Etiennette Wiśniewska jest starszą córką Michała Wiśniewskiego i wokalistki Ich Troje – Anny Świątczak. Etie, jak pieszczotliwie nazywają ją bliscy, ma 15 lat. Dziewczynka jest uderzająco podobna do swojego taty, co łatwo zauważyć na ich wspólnych zdjęciach. Z ojcem łączy ją również zamiłowanie do eksperymentowania z kolorem włosów. Ostatnio postawiła na odważną metamorfozę. Wygląda jak żywcem wyjęta z japońskiej mangi.

Etiennette Wiśniewska w nowej fryzurze

Etiennette po rodzicach odziedziczyła nie tylko zamiłowanie do metamorfoz, ale także muzyczny talent i pociąg do sceny. Dziewczynka razem z młodszą siostrą Vivienne zaśpiewały na koncercie z okazji 20-lecia Ich Troje oraz wystąpiła w teledysku do utworu Krzyk. Nagrała również swój #hot16challenge2, czym zachwyciła wszystkich internautów.

Niedawno na Instagramie Michała Wiśniewskiego pojawiła się zapowiedź kolejnej współpracy ojca i córki.

To zaszczyt zapowiedzieć, że w połowie listopada ukaże się śpiewany z Eti utwór „That’s Life” Franka Sinatry w aranżacji Pawła Stankiewicza. Oczywiście z polskim, osobistym tekstem. Na próbach poryczałem się wewnętrznie… Zaszczyt – napisał.

Fani nie ukrywają, że już nie mogą się doczekać efektów pracy Eti i jej ojca. Zapowiada się bowiem bardzo ciekawa aranżacja klasyku.

Tym razem przyglądamy się jej kolejnej metamorfozie. Córka Michała Wiśniewskiego do tej pory preferowała naturalny look, a jeśli miała już coś zmieniać, to głównie długość włosów i ich kolor. Jakiś czas temu nastolatka została platynową blondynką. Potem zdecydowała się na mroczną czerń, a jej najnowsza fryzura wskazuje, że przezywa fascynację zespołami popowymi z dalekiej Azji.

Na Instastory Etiennettte pojawiła się relacja, na której nastolatka jest wystylizowana zgodnie z trendami panującymi wśród fanów dalekowschodnich dźwięków i sztuki. Wygląda jak bohaterka Mangi lub członkini jednego z zespołów K-popowych. Trudno rozpoznać, że za długa, jasnobrązową grzywką ukrywa się córka Michała Wiśniewskiego. Tylko zajrzyjcie do naszej galerii.

  • Etiennette Wiśniewska w nowych włosach
  • Etiennette Wiśniewska w nowych włosach
  • Xavier Wiśniewski i Etiennette Wiśniewska
  • Etiennette Wiśniewska
  • Etiennette Wiśniewska ma nową fryzurę
  • Etiennette Wiśniewska w białych włosach
  • Etiennette Wiśniewska zmieniła fryzurę
  • Etiennette Wiśniewska w nowych włosach
[1/8] Etiennette Wiśniewska w nowych włosach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także