Opole 2021. Karolak wywołał skrajne emocje. Młynarska go miażdży i usuwa wpis, a widzowie pękają ze śmiechu po żarcie z Kożuchowskiej

Opole 2021. Tomasz Karolak

Opole 2021. Tomasz Karolak

Opole 2021. Tomasz Karolak jednym z prowadzących koncert Wielkie Przeboje Małego Ekranu. Aktor spotkał się z olbrzymią falą krytyki za swój występ, zarówno ze strony fanów, jak i kolegów z branży. Postanowił udowodnić wszystkim, że jest we właściwym miejscu.

W piątek 3 września rozpoczął się festiwal w Opolu 2021, który potrwa aż do poniedziałku. Pierwszego dnia na scenie amfiteatru pojawili się m.in. Edyta GórniakMaryla RodowiczCleo i Kamil Bednarek. Podczas tego muzycznego wydarzenia artyści oddali hołd gwiazdom, które przeszły do historii polskiej muzyki.

O godzinie 22:40 rozpoczęła się druga część wydarzenia, jakim był konkurs Debiuty, które wygrała Ania Byrcyn. Zaraz za nią na podium uplasował się Janek Traczyk. W sobotę natomiast zorganizowano koncert Premiery. Zanim jednak do tego doszło, publiczność oraz widzowie zgromadzeni przed telewizorami mieli okazję posłuchać występów gwiazd podczas koncertu Wielkie Przeboje Małego Ekranu.

Opole 2021. Tomasz Karolak rozbawił publiczność do łez

Drugiego dnia festiwalu w Opolu 2021 na scenie wystąpili m.in. Ania Dąbrowska, PectusRoksana Węgiel oraz Rafał Brzozowski, którzy wykonali utwory z popularnych polskich filmów i seriali.

O dobrą atmosferę w trakcie wydarzenia zadbali prowadzący: Tomasz Kammel, Tomasz KarolakBeata Chmielewska-Olech. Drugi z nich zaliczył swój debiut w roli konferansjera podczas tego wydarzenia oraz komika. Oprócz tego wystąpił ze swoim zespołem Pączki w tłuszczu.

Aktor co i rusz wyciągał z rękawa kolejne żarty, jednak nie wszystkie przypadły do gustu widzom zgromadzonym przed telewizorami. Pierwszą osobą, która skrytykowała jego wystąpienie była Agata Młynarska. Dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie mężczyzny w peruce i podsumowała je krótkim wpisem:

Tomek! Serio??? Nie masz kasy czy populacha za mała? #shame #festiwal #strzelamzalamkeniewiemcopowiedziec

Niestety komentarz krótko po tym zniknął z jej profilu, a Tomasz udowodnił, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.

Opole 2021. Tomasz Karolak

Opole 2021. Tomasz Karolak

Karolak jest jedną z gwiazd Rodzinki.pl, w której wciela się w postać Ludwika Boskiego. Jego żoną jest Natalia (Małgorzata Kożuchowska). W trakcie wymiany zdań z Tomaszem KammelemBeatą Chmielowską-Olech wspominali moment śmierci Hanki Mostowiak z serialu M jak miłość oraz inne momenty z kultowych już polskich produkcji.

Aktor doskonale wcielił się w postać widza, który przeżywał bardzo scenę z formatu. Kammel niezwłocznie zapytał go, czy chodzi mu o gwiazdę M jak miłość:

Ale, że co, że Hanka? Przecież to fikcyjna postać.

Oburzony Karolak od razu zripostował:

Jaka Hanka?!

Tomasz próbował więc wyjaśnić mu na spokojnie, że jest jedynie postacią fikcyjną i tak naprawdę nie zginęła podczas zderzenia z kartonami.

Nie no, ale przecież to pan wie, że ona jest wymyślona. No Hanka Mostowiak.

Karolak, z racji tego, że serialowa Hanka wciela się również w postać jego żony w innej produkcji TVP, niezwłocznie wyjaśnił, jak dobrze się znają.

Co mi pan z Hanką Mostowiak wyjeżdżasz, ja ją doskonale znam z innej strony.

Po tym zdaniu w amfiteatrze rozbrzmiały salwy śmiechu przerywane oklaskami publiczności.


Tomasz Karolak - Opole 2021

Tomasz Karolak - Opole 2021

Tomasz Karolak - Opole 2021

Tomasz Karolak - Opole 2021

Tomasz Karolak - Opole 2021

Tomasz Karolak - Opole 2021

Komentarze

 • Barbara WL pisze:

  Żenujące! Takich występów za PRL nie było. W ogóle kultura za PRL była na wysokim poziomie. Nie było takiego prostactwa. A festiwale! … szkoda, że tak to wszystko schamiało.

 • Mery pisze:

  Tego pana już dość. Już się przejadła jego obecność we wszystkim co leci na ekranie. Naprawdę są młodzi i utalentowani aktorzy.

 • Gość pisze:

  Uuuuu syf. Żart na poziomie katolika. Violq antybpisowska i antyszczepionkowiec a ten dupowlaz !!!!

 • Dorcia pisze:

  Jego żona jest Agata 🤦 a nie przypadkiem Natalia? Ktoś tu nie oglądał serialu

 • Ciocia Ewa pisze:

  Moim zdaniem wszystkie te festiwale są takie same.Nie ważne na którym kanale, ci sami wykonawcy na każdym występie, stare piosenki. Nic nowego, młodzież śpiewająca z reguły śpiewa po angielsku, przeboi nowych się nie pamięta bo są słabe. Kiedyś festiwal to był festiwal piosenki przetrwały latami, a teraz bardzo niski poziom tego wszystkiego.A szkoda…

 • Gość pisze:

  To było tragiczne , żenujące te jego mini występy , a śpiewał jak moro .

 • Znawca pisze:

  Ten kto wymyślił ten scenariusz z tym Karolakiem i tą panią z Teleexpressu powinien być zwolniony już dziś… Takiej nudy i dna nieudanego prowadzenia festiwalu to jeszcze Nigdy nie było. P.kurski przedewszystkim do zwolnienia za to że pozwala na taki poziom!!! I jeszcze wybiórczo wkoło promuje tych samych SWOICH ULUBIINYCH wykonawców. Żenada…a nie festival.polskiej piosenki.

 • Gość pisze:

  Taki lajf magia nagosci 50+ ogoleni wysportowani a młodzi zarosnieci niewysportowani perfetto kawomat kawa biała czarna latte i chocolate na kazdym hollande magazin jak huta gostyn pauza cały czas star you manny ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×