NewsyCo wydarzy się w 6 sezonie serialu "Rodzinka.pl"?

Co wydarzy się w 6 sezonie serialu "Rodzinka.pl"?

Rodzinka.pl w reklamach Orange
Rodzinka.pl w reklamach Orange
Paulina Szestowicka
17.12.2014 09:51

Same zwroty akcji!

Jak już Was informowaliśmy, już w marcu zobaczymy nowe odcinki serialu Rodzinka.pl. Piątkowe wieczory dostarczą nam nie tylko ogromnej porcji dobrego humoru, ale też wrażeń. Scenarzyści zaplanowali same zwroty akcji!

Trudno w to uwierzyć, ale Tomek (w tej roli Maciej Musiał), zrezygnuje ze swojego studenckiego życia i potulnie wróci do domu rodziców. W zasiszu domowego ogniska będzie leczył złamane serce po rozstaniu z Magdą (Olga Kalicka). W tym samym czasie najmłodszy z rodziny Boskich zacznie pokazywać rogi - słodki Kacperek (Mateusz Pawłowski) wejdzie w okres dojrzewania i buntu. Żeby tego było mało, do domu Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie! Zenon (Michał Grudziński) i Janina (Helena Skoczyńska) są co prawda kochani, ale jak już zdążyliśmy się przekonać, potrafią doprowadzić resztę rodziny do istnego szaleństwa.

W 6 sezonie Rodzinki.pl nie może też zabraknąć charyzmatycznych przyjaciół Boskich, czyli Marii (Agata Kulesza) i Marka (Jacek Braciak).

Żeby umilić czekanie na nowe odcinki serialu, zawsze możecie obejrzeć nowe spoty reklamowe Orange, które są nie mniej zabawne niż Rodzinka.pl. Przekonajcie się sami! :-)

Fotografia: screen z Facebook.com
Fotografia: screen z Facebook.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także