Szukaj

Opalona Oliwia Bieniuk pokazała swoją figurę w całej okazałości. Nic dziwnego, że planuje podbić świat mody

Oliwia Bieniuk - pokazała figurę

Oliwia Bieniuk - pokazała figurę

Oliwia Bieniuk na Instagramie pokazała swoją figurę w całej okazałości. Opaloną skórę wyeksponowała odpowiednim kolorem i wygląda jak rasowa modelka.

Oliwia Bieniuk jest najstarszą córką Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Nastolatka do złudzenia przypomina matkę w młodości. Jej uroda doceniana jest przez fotografów, a ona może pochwalić się już sporą liczbą sesji na swoim koncie.

Beniuk uczęszcza również na lekcje aktorstwa, które jest jej kolejną pasją. Ustaliła wcześniej z ojcem, że na pierwszym miejscu jest ukończenie szkoły, a nie kontrakty i kariera. Mimo to znajduje czas na udział w niewielkich kampaniach wybranych marek, czy też robi domowe minisesje. Efektami chwali się na Instagramie. Dzisiaj pokazała swoją figurę w całej okazałości. Nic dziwnego, że ciągnie ją do modelingu.

Oliwia Bieniuk pochwaliła się figurą

Oliwia od jakiegoś czasu publikuje na Instagramie efekty sesji zdjęciowych, wiele z nich pokazują jej portrety w różnych aranżacjach. Bieniuk pozuje jak zawodowa modelka i świetnie potrafi wyeksponować urodę.

Oliwia Bieniuk w różowej sesji

Oliwia Bieniuk w różowej sesji

Mogliśmy podziwiać również, jak pracuje, bo pokazała kulisy sesji, w której do zdjęć pozowała w pięknej sukience w kwiatki i butach Gucci. Oliwia od czasu do czasu odpowiada też fanom na pytania na Instastory, wiemy, więc że jej pełne usta są całkowicie naturalne, a dziewczyna na co dzień ekscytuje się podobnymi sprawami jak inne nastolatki, na przykład marzy o hucznej osiemnastce, która już jesienią.

Dzisiaj Bieniuk pokazała swoją figurę w pełnej krasie. Nic dziwnego, że ciągnie ją do modelingu. Płaski brzuch, długie nogi. Idealna skóra, która już jest muśnięta słońcem. Pięknie. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Oliwia Bieniuk pokazała figurę

Oliwia Bieniuk pokazała figurę

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk w naturalnej sesji

Oliwia Bieniuk w naturalnej sesji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×