Szukaj

Olivier Janiak zabrał syna Fryderyka na mecz. 10-latek jest kopią swojego ojca! Wygląda identycznie

Olivier Janiak z synem

Olivier Janiak z synem

Fryderyk Janiak to skóra zdjęta z ojca! Olivier Janiak z najstarszym synem wybrali się na mecz Polska-Słowenia. Internauci są zachwyceni młodym przystojniakiem. Zobaczcie, jak wygląda.

Olivier Janiak przez wielu uważany jest za jednego z najlepiej ubranych mężczyzn w Polsce. Zanim stał się gwiazdą TVN-u, występował w kampaniach dla popularnych marek. Jako model pojawił się na kilku bilbordach i w gazetkach cieszących się sporą poczytnością wśród gospodyń domowych.

Praca w telewizji wywindowała Janiaka na szczyt show-biznesu. Jego życie zawodowe jest tak samo udane, jak życie prywatne. Olivier od lat jest związany z byłą modelką Karoliną Malinowską, z którą doczekał się trzech synów.

Zobacz: Olivier Janiak i Kuba Wesołowski wyznaczają trendy. Stawiają na zdrowy styl życia. Wiemy jak rzucili papierosy!

Olivier Janiak pokazał synów

Olivier w wielu wywiadach podkreślał, jak ważną rolę w jego życiu odgrywa rodzina. Razem z żoną i dziećmi wziął udział w kampanii świątecznej jednej z czołowych polskich marek biżuteryjnych. Co jakiś czas zdjęcia bliskich możemy podziwiać na profilu gospodarza Co za tydzień na Instagramie.

Ostatnio Janiak postanowił podzielić się z internautami bardzo uroczym zdjęciem, które powstało podczas wczorajszego meczu Polska-Słowenia na Stadionie Narodowym. Możemy na nim zobaczyć najstarszego syna gwiazdora – 10-letniego Fryderyka w towarzystwie koleżanki. Internauci szybko dostrzegli, że chlopiec jest bardzo podobny do Oliviera. Ma te same rysy twarzy i oprawę oczu, nosi również stylową fryzurę. Jesteśmy przekonani, że cała trójka bawiła się świetnie i ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w ich pamięci.

Wyjście na mecz musiało być dla Fryderyka nie lada wydarzeniem – w końcu to świetny, wspólny czas. W końcu który z młodych mężczyzn nie marzył o tym, by zostać piłkarzem?

Zobacz: Olivier Janiak rzucił papierosy i zamienił palenie na IQOS. Który model jest jego ulubionym? [WIDEO]


Olivier Janiak z dziećmi

Olivier Janiak z dziećmi

Oliver Janiak - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Oliver Janiak - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Olivier Janiak z synami w samochodzie

Olivier Janiak z synami w samochodzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×